Bu yaz galasını bir TV filmi olarak yapacak Star Wars Rebels ile ilgili bildiğimiz (ve bilinebilecek) her şeyi birkaç hafta önce sizler için toparlamıştık. O dakikadan beri sessiz kalan dizi bugün haberi patlattı.1280-star-wars-rebels-kanan-610x343

Patlattı dediğimiz, habercilik alışkanlığı. Karakter açık açık “Kovboy Jedi” olarak tanımlanınca patlayan tek şey bu dizinin son zamanlardaki Star Wars işlerine hakim olan “her şeyi bodoslama işleme” alışkanlığını kıracağına dair ümidimiz oluyor. Hakikaten çocuklara hitap etme isteğini anlayabiliyorum, ama beri yandan bir Pixar’lık, bir The Lego Movie’lik yapabilmek de çok imkansız olmasa gerek diye düşünüyorum. Hem benim içimdeki çocuğa hitap edip, hem de mantığıma tecavüz etmeden de çizgi film çekilebilir. Kovboy Jedi nedir yani?

1392150008000-XXX-REB-IA-1348

Nedir bilmiyoruz ama kimdir biliyoruz. Kanan isimli karakterimizi Freddie Prinze Jr. canlandıracak. Kendisini tanımıyorsanız şöyle hafızanızı canlandıralım: Scooby Doo 1 ve 2’de Fred, 24’te Cole Ortiz ve Mass Effect 3’ün “Gears of War” karakteri Lt. James Vega, Prinze Jr.’ın can verdiği en başlıca karakterler. Kendisinin I Know What You Did Last Summer filmleriyle patladığını ve Buffy’yi canlandıran Sarah Michelle Gellar ile evli olduğunu da belirtelim.

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.