Üstümüze dev bir hype treni sürülüyor Geekyaparlar. 2016 senesinin kudretinden bahsetmeye artık gerek yoksa da ben yine altını çizip görgüsüzlük yapayım. Seneye tonlarca çizgi roman uyarlaması film bizi bekliyor. Üstelik biri bile hafife alınacak gibi değil. Çıkacak her film için ayrı heyecan beslemem bir yandan beni korkutmuyor değil geekdaşlar. Star Wars zaten şurada muhabbetini yaptığımız fragmanı ile bizi hype içinde boğdu. BvS için çılgın teoriler boy göstermeye başladı. Civil War fragman yayınlamadıkça merak katsayımız hücre sayımızı aştı. Şimdi de Suicide Squad filminin Empire dergisindeki tanıtımından 8 yeni fotoğraf edindik. DC’nin en heyecanla beklediğim işi, farkı bu fotoğraflarla daha da açtı. Suicide Squad’ı için sabredemiyorum; çıldırıyorum!

12345678

Warner Bros.’un yönetiminde çizgi roman devi DC’nin materyalleriyle, DCEU adı altında oluşturulacak film evreninin 3. üyesi Suicide Squad 5 Ağustos 2016 yılında vizyona girecek!

Author

Lord olmak için yola çıkan gariban geek kendini bir anda yazar olarak buldu. Geek kültürüyle küçük şakalaşmalarını, sinemayla flörtlerini yazıya dökmek için burada. Muhitte Geek_Lord olarak bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.