Syfy kanalı en ses getirecek isimleri kendi çatısı altında bir araya getirerek, belli ki işlerini daha da büyütmek istiyor. Zira “George R.R. Martin ve Russo Biraderler gibi kişilikler, Syfy’ın yeni dizi projelerinde başı çekiyor” diye bir cümle sarf ettiğimizde, sanıyoruz ki kimsecikler buna bir kulak kabartmak istemesin.

Rick Remender ve Wes Craig tarafından yaratılan bir çizgi roman kaynaklı Deadly Class, Russo Biraderler’in imzasını atacağı projemizin adı.

Karanlık bir çizgi roman evreninde yer alan, 80’lerin zıt kültürünü anlatan bir proje. Evsiz bir gencin özel bir okula gitmesiyle başlıyor hikaye. Ama tabii bu özel okul da öyle masumane bir yer değil; aksine dünyanın en azılı suçlu ailelerinin kendi evlatlarını yolladığı bir eğitim yuvası. Bu karanlık atmosferde kendi değerlerini saklı tutmaya çalışan genç, kısır döngüye girmiş sosyal ilişkiler ve yetişkinliğe geçiş yolculuğundaki belirsizliklerle de hayatının önemli bir parçası haline gelmeye başlamaktadır.

Kısaca böyle bir hikayeye sahip olan yapımın fragmanını da hemencecik şuraya iliştiriyoruz efendim. Olur da tanıdık simalar görürseniz irkilmeyin bir de:

1 2
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.