Biz geeklerin ömrü beklemekle geçer genelde. İlgimizi çeken bir filmi, oynanışına hayran kaldığımız bir oyunu ya da yeni sezonu bir türlü gelmeyen bir diziyi bekler dururuz. Her ne kadar şimdilerde ulaşabildiğimiz içerik sayısı bundan on yıl öncesine oranla çok daha fazla olsa da her önümüze düşen içeriğe bayılmıyor, çoğunu vasat bulup geçiyoruz. Bu sebeple de gerçekten özel bir şeye denk geldiğimizde çok mutlu oluyor ve ona doyamayıp hep daha fazlasını istiyoruz.

İşte bundan üç sene önce Prim Video’da yayınlanmaya başlayan The Boys da tam olarak böyle bir işti. Süper kahraman hikayelerine tersten bir anlatım yoluyla bakan ve yetişkinlere yönelik elini korkak alıştırmayan tarzıyla da çıktığı senenin en çok beğenilen ve ses getiren işlerinden olmuştu. İlk sezondan sonra gelen ikinci sezon üzerimizde ilki kadar etki bırakmasa da yine de mutlu etmişti genel itibariyle ve bu dünyaya bir kez daha uğramak iyi gelmişti. Geçtiğimiz yılı ıska geçen dizimizin üçüncü sezonu ise sonunda bu yaz bizlerle buluşacak!

3 Haziran Cuma günü üç bölümü birden yayınlanacak olan dizimiz sonrasında haftalık formatta ilerleyecek ve temmuz ortasına doğru da sekiz bölümlük sezonunu tamamlamış olacak. Bu haftalık formatı biz seyirciler için pek de hoş bir durum olmasa da –sonunu görüp de bir sonraki bölümü açma olayı gerçekleşemiyor çünkü- firmalar açısından yayınladıkları işlerin daha uzun süre konuşulması ve daha fazla içerik sağlaması sebebiyle son yıllarda daha çok tercih edilmeye başladı bana göre.

Yukarıdaki kısacık videonun da odağı olan Homelander adındaki psikopat kötümüzün artık iyice zıvanadan çıkıp, rolü canlandıran oyuncu Anthony Starr’ın tabiriyle “Cinayete meyilli” bir hale bürüneceği -ki zaten öyleydi karakter, demek ki iyice abartacak- ve içerisinde “Herogasm” adındaki çılgın bölümü de barındıracak olan yeni sezonumuzda ayrıca Jensen Ackles’ın canlandırdığı Soldier Boy’un da yer alacağı yepyeni süper kahramanlarla tanışacağız

Bu sezondan beklentileriniz nedir? The Boys izlediğiniz en iyi süper kahraman dizisi mi? İkinci sezonu beğendiniz mi? Anthony Starr’ın Homelander için ödül kazanması gerekmiyor mu? Cevaplarınızı bize Voughtphone’unuzdan sms olarak atın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.