Daniel Craig’in James Bond dönemi bitti. Bu hususla ilgili kafasında şüphesi olan vardıysa da, muhtemelen Craig’in role dönmek için 150 milyon doları elinin tersiyle ittikten ve “Tekrar Bond olmaktansa bileklerimi keserim” beyanını kuru sıkmadığını ispatladıktan sonra herhalde soğuk gerçeklik ile yüzleşmiştir. Craig artık Bond olmayacak. Önümüzdeki Bond’lara bakmamız gerekiyor. Peki kim bu önümüzdeki Bond’lar?

Bir süredir bahis siteleri bet alıyor, farklı isimler zikrediliyor… Her seferinde farklı farklı oyuncular konuşulmakta. Bunlardan bir tanesi de Tom Hardy. Kendisine geçen sordular, “Bizim sektörde bir laf vardır, dillendirirsen yarışından çıkarsın rolün. O yüzden yorum falan yapmıyorum, bahsedersem ihtimal biter” diye cevap verdi. Baya baya “Abi işte konuşuyoruz da, şimdi ağzımı açıp işi bozmayayım, bakalım çıkacak herhalde bir şeyler” dedi adam ha. Evet. Farkındayım, çeneler falan düştü yere; ama işte ilginçtir, haberimizin esas malzemesi bu değil. Gerçekten. Haberin esas malzemesi, Hardy’nin konu değiştirmeye çalışırken aklımıza düşürdüğü karpuz kabuğu:

Tom Hardy

“Ama Chris Nolan, Bond filmi için ne yönetmen olurdu be! Daniel o kadar iyi ki, Mendes ve Barbara Broccoli ile yaptıkları o kadar etkielyici ki; bunu takip etmek için sağlam bir yeniden hayal etme gerekir. Serinin bir sonraki filmi ne olur çok merak ediyorum, ve Chris Nolan gibi birinden söz ediyorsak, bu tekrar altı dolu ve yeni bir şey yaratmak için çok güçlü bir figür olacaktır.”

Of, Tom, ne diyorsun ya sen? Neden dedin güzel arkadaşım böyle bir şeyi? Neden o ismi söyledin? Ama tabii ki Nolan’ın çekip senin başrolünde oynayacağın bir Bond filmi MUHTEŞEM olur, tabii ki! Ama Nolan bu saatten sonra tekrar blockbuster topuna girer mi? İstediği gibi Bond çektirirler mi? Nolan casuslara coşan bir hikayeci mi? Bu soruların cevabı belli değilken bizi neden olmayacak hayallere gark ediyorsun Tom, ayıp, yazık, günah…

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.