Dün öyle bir gündü ki, hayranlar nereye bakacağını, hangi fragmanı izleyeceğini, hangi posteri saatlerce inceleyeceğini ve hangi paneldeki konuşmaları dinleyeceğini şaşırdı tam anlamıyla. Bombardıman gibi düştü her şey, bir anda hayranları darma duman etti bu paneller. Kalp sorunlarınız varsa muhtemelen dün akşam dayanamayabilirdiniz, o derece. Geceye doğru DC’nin yayınladığı fragmanlar ve posterler hayranlara müthiş bir keyif verirken, ilerleyen saatlerde de paneller durmadan bir şeyler göstermeye devam etti. Konuşmalar, imzalar, verilen şapşirik pozlar… Hepsini görmek mümkündü.

DC’nin yağdırdıklarından sonra herkes Marvel’dan büyük hamleler beklentisi içerisine girdi ve sakince panelin başlayacağı saati iple çekmeye başladı. Malum, Marvel ve DC arasındaki rekabeti bir nebze de olsa oluşturan hayranlar, bu çekişmeye veya birinin diğerinden daha iyi işler çıkardığını iddia etmeye çoktan hazırdılar bile. Panelin başlayacağı saatlerde “Vallahi size şak diye göstermeyeceğiz her şeyi, bu sefer buradakilere özel olsun.” diyen Marvel’ın bu söylemlerine hayal kırıklığı gözüyle bakıp bilgisayar başını terk eden hayranlar, sabaha karşı muhtemelen bu sözlerini geri almışlardır diye düşünüyoruz. Zira biri hariç çoğu dün geceden kalma haberlerimizin sizi şenlendirmeme gibi bir sebebi yok. Hazır mısınız?

 

Kambırbeybili Doctor Strange Fragmanı ve Film Afişi!

Kanalımızda, Türkçe alt yazıyla izlemeyi tercih edenler olur diye hazır ve nazır şekilde bulunan fragmanımızdan bahsetmeye ne dersiniz? Yahu sizce de harika gözükmüyor mu daha şimdiden? Kambırbeybi tam anlamıyla harika bir iş çıkarmışa benziyor, Tilda Swinton ve Mads Mikkelsen‘dan bahsetmiyorum bile, onlar zaten çiçek gibi. Inception-vari orası burası bükülen binaların, değişen gerçeklik olması ve arkada gazı veren o müziğin de etkisiyle insan bir kendine gelemiyor vallahi. Marvel yine bastı hypeı acımadan. Allah’ın yok mu ey Marvel?!

Fragmanı interneti yüzünden izleyemeyen ya da Wi-Fi’a bağlanmakta sıkıntı yaşayanlar “shamballa” şifresini denesin, işe yarıyormuş. <3 (Vallahi çok çiçek olmuş o ayrıntı, adamlar manastır ama modernlikten geri kalmıyor yani.)

Yeri gelmişken, şu güzelim afişi de iliştirelim de, gözünüz gönlünüz açılsın, değil mi?

CM_Payoff_1-Sheet_v6_lg

Bu arada unutmadan, Comic-Con’da görücüye çıkan kostümlere de bir göz atmak ister miydiniz? Karakterlerin giyecekleri kostümler kadar üzerilerindeki aksesuarlar da hayranların ilgisini çekmişe benziyor.

222222222

1111111111

 

1 2 3 4 5
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.