Geekyapar’ın YouTube kanalında sular, şelaleler; yok efendim adeta çikolata fışkiyeleri gibi akan Geek Muhabbeti serisi, bu hafta da dört videoyla karşınızdaydı. Bu dört videonun üçünde Yiğitcan’ın meşhur şapkası başındaydı, ikisinde Can gümbür gümbür kahkaha attı, birinde Ömercan “ya bişi dicem, niye her hafta böyle bu?” diye varlığını sorguladı. Ayrıca, videolardan birinin içerisine de bir sır sakladık, bulan takipçimiz çıkarsa diye bekliyoruz!

Bir adet Agents of SHIELD, bir adet Flash, bir adet Arrow, bir adet de Hunger Games: Mockingjay Part 2 muhabbeti sizleri bekliyor kanalda. Eğer “yok, ben size geçerken en az iki tık kazandıracağım” derseniz, ne mutlu bize. O zaman site yazılarından takip edebilirsiniz. Ama muhabbetler yayınlandığı an elimde olsun diyenlerdeseniz, abone olun! Vallahi biz eminiz ki zaten videoları izledikten sonra olmak isteyeceksiniz!

Gerizekalı Damien Darhk gömmeleriyle: Arrow!

 

Hydra’nın masaya yatırılan geçmişiyle: Agents of SHIELD

 

Goriliyle, Wells’iyle: Flash

 

Ve beklediğimizden çok iyi çıkan: Hunger Games

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.