GeekMuhit’ten taşan yeteneği bir kaba doldurmak adına çıktığımız yoldaki ilk durağımız “GeekMuhit Çizim Yarışması” geçenlerde sonuçlandı. El birliğiyle oyladığımız Star Wars konsepti için 18 kişi çizdi. Birbirinden değerli bu 18 çizim arasından Muhitkarların oylarıyla kazanan ve “The Illustrator of Truth” unvanını alan üyemiz “sertust” oldu. Biz de, bir adet birincimiz de olsa ilk 5’in hakkını vermeyi boyun borcu bildik. İşte karşınızda, yarışmanın ilk 5 Star Wars çizimi:

 

5. Yavuz

Savaş alanındaki bir Darth Vader resmeden Yavuz, şüphesiz kendine has çizimiyle oldukça ilgi çekti. Biliyoruz, bu çizimden daha fazla görmek istiyorsunuz. Biz de sizi, henüz yapım aşamasında bir çizgi roman projesi olan ve bizzat Yavuz’un çizdiği “Anti-Zone” başlığına davet ediyoruz.

Yavuz-min

 

4. AkiNa

Koyu tondaki ilginç renklendirmeleri ve arka planı ile yine muhteşem bir Darth Vader çizimi. İddia ediyorum, bir resim en fazla bu kadar Darth Vader olur!

AkiNa

 

3. Wolfeinstein

Vallahi kendisini bilmesek, Star Wars’un maaşlı konsept çizeri sanacağız. O derece iyi!

Wolfeinstein

 

2. balkanlikeanu

Detaylı bir çevrenin içinde, harika bir renklendirme ve gölgelendirme ile vücut bulmuş Kylo Ren birinciliği kıl payı kaçırdı, inanın.

balkanlikeanu

 

Ve yarışmamızın kazananı, The Illustrator of Truth unvanının sahibi;

 

1. sertust

Diyecek söz yok. Cidden inanılmaz. Resme bakarken Yoda hapsolduğu kağıttan dışarı atlayacak ve hayatına devam edecek gibi hissediyorsunuz. Kemerin sahibi çizerimizi tekrar tekrar tebrik ediyoruz, harika bir iş!

sertust

Bir sonraki çizim yarışması için, GeekMuhit‘e bakılı ve takipte olun! Sizin favoriniz hangisiydi?

Author

Herhangi bir mürettebatın kaptanı. Açık denizlere yelken açtıktan sonra kendini civar sularda buldu. Hayatını korsanlardan kaçarak geçirse de bu aralar donanmasıyla Muhit'e gözcülük yapmakta. Muhit'te ulaşmak için SvartirSandar rumuzuyla aramanız yeterli. @SvartirSandar27

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.