Sony’nin önünü alamadığımız spin-off projelerinden biri olan Jared Leto’nun Morbius’u canlandıracağı filminden hepimiz haberdarız zaten. Gotik edebiyatın esaslı doğaüstü yaratıklarından olan vampirlerin şu içinde bulunduğumuz milenyum yılları içerisinde “Tinkerbell Edward” figürü ile yerle bir olmasından sonra insan gerçekten de sağlam bir vampir kurgusu arıyor doğrusu. Morbius da, bizzat çizgi romanlarda ve çocukluğumuzun çizgi filmlerinin başında gelen Spider-Man Animated Series‘de yer almasıyla bu boşluğu en ideal dolduracak isim şimdilerde.

Jared Leto’nun baş rolü kapmasından sonra bu boşluğun gittikçe daha iyi bir şekilde dolacağını düşüneduralım, The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Matt Smith de spin-off’taki yerini çoktan almış. Geçtiğimiz sene, Star Wars Episode IX‘un da kadrosuna katıldığını duyurduğumuz Smith, artık her türlü projeye atlama konusunda üstüne tanımaz hale geldi.

24th Annual Screen Actors Guild Awards, Arrivals, Los Angeles, USA - 21 Jan 2018

11. Doktor ve Prens Philip gibi rollerle popülerliğini devam ettiren Smith’in Morbius filmindeki rolünün ne olacağı henüz açıklığa kavuşmadı. Ancak oyunculuğu sayesinde her türlü rolün üstesinden gelebilecek biri olduğu için, verilecek görevi hakkıyla yapacağından da yüzde yüz eminiz. Zira kendisinin Star Wars rolü hakkında “büyük bir kötü” olacağına dair yorumlarda bulunan birçok teorisyen hayran var. Olur da Morbius filminde de iyi tarafta olmayan birini canlandıracaksa, işini hakkıyla da yapacaktır diye düşünüyoruz.

Ne dersiniz vampir geekleri? Sizce Morbius filmi umut vaat ediyor mu? Spider-Man’in düşmanlarına spin-off çekiliyor olması ne kadar doğru? Matt Smith’in Morbius filminde oynayabileceği potansiyel bir rol aklınıza geliyor mu? Bekliyoruz yorumlarınızı!

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.