Bir gün hayal edin. Sabah alarm kalktığı andan itibaren her şey bet başlamış. Zar zor sıyrılmışsınız yorganın altından. Giyinmek dev üzmüş. O gömleğin her düğmesi bağlanırken boğazınıza sarılmış yani. Hele pantolon, üf. Hiç lafını bile etmeyin yani. İlk bacak ilk tarafa sokulacak, sonra tekrar bir manevra edilecek de ikinci bacak falan… Zor.

Sonra kalkmışsınız, işinize okulunuza gelmişsiniz. Yaşınız kaç olursa olsun gününüze temlik koyan bir kurum var neticede. Ona toslamışsınız. Artık sabah dersleri midir sizi yoran? Hocanın tenefüse geç salması mıdır? Yarına sınav kağıdı mı teslim etmeniz gerekiyor, kütüphaneye gitme mecburiyeti mi üzdü yordu sizi? Ya da patron ensenizde boza mı pişiriyor? Fark etmez, var illa yoran bir şey.

İşte tam o günü atlattınız, ya da kısa bir ara verdiniz, ya da bir kantine oturdunuz iki çay çevireceksiniz ya? Oraya bir Sen Ne Diyon kahkaha kompilasyonu sıkıştırıverin işte. Geekyapar’ın cıvıl cıvıl, kıvır kıvır, müthişsüper topluluğunun cengaver insanı Efekan Kahraman’ın yaptığı seri mutlaka gününüzü bir çıt daha keyifli yapacak. Çünkü biz kimseye YouTube’un en iyi kanalı olmayı vaat etmedik, ama emin olun, YouTube’un en iyi gülen kanalı kesin biziz.

Bu arada yorgan döşek iki sene civarında doksan bin aboneye ulaşmamıza da inceden değinmek gerek. Skeçimizle, podcast’imizle, Haftalık’ımızla, Geek Muhabbeti’mizle, Sen Ne diyon’umuzla, Nasıl Olmuş’umuzla, başlayıp unuttuğumuz onlarca diğer seri ve programla birlikte buralara gelmekten, sizinle buralarda top oynamaktan pek mutluyuz biz. İnşallah hedef 100 bin+. O da hayırlısıyla yaza mı artık, ne?

Buyurun!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.