Agatha All Along, adını baş karakteri Agatha Harkness’tan alan yeni MCU dizimiz. 18 Eylül’de iki bölüm birden yayınlanarak başlayacak diziden ilk fragman da geldi.

WandaVision dizisinin ilk başta sevimli ama şüphe uyandıran komşusu olarak karşımıza çıkan Agatha Harkness sonrasında oldukça popülerleşen “Agatha All Along” sahnesi ile dizinin ana kötüsü olduğunu ilan etmişti. Karakter ve şarkı bu kadar tutunca Marvel Studios da durur mu? Durmadılar ve karakterin Wanda Maximoff tarafından alınan güçlerini geri kazanmak için Witches Road’da yürüyeceği ve bu sırada da kendisine eksantrik tiplerin eşlik edeceği bu diziyi çektiler. Kathryn Hahn, Agatha Harkness rolünde başrolü alırken kendisine eşlik eden isimler arasından en ön plana çıkanlar Aubrey Plaza ve Debra Jo Rupp. Hatırlarsanız Debra Jo Rupp WandaVision dizisinde de gözükmüştü zaten.

Daha önce MCU adına yazdığım haberlerde birçok kez söylediğim gibi: Acayip gereksiz ve anlamsız duruyor dizi. Fragmanı izlemeden önce son bir kez “Belki ikna olurum.” dedim ama yok sevgili geekler. Ne komik, ne korkunç ne evren adına ilgi çekici bir şeyler vaat ediyor. Cidden laf olsun torba dolsun, o sırada da Disney+’a birkaç abone daha gelir belki diye yapılan bir işten ötesini görmüyorum. Agatha Harkness iyiydi hoştu da kendi dizisini hak edecek yirmi tane karakter sayılır ona gelmeden. Ayrıca MCU adına da yine seyircide olumsuz etki bırakması olası bir iş. İnşallah ben çok yanılırım da bu sayfalarda “Ben çok yanılmışım.” yazarım, mantıklı bir insan olduğum için. Wonder Man ve Ironheart da yine sabırsızlıkla(!) bekleyebileceğiniz başka MCU dizileri.

Agatha All Along bir heyecan kıpırtısı oluştur mu içinizde? Karakterin dizisi olmasına gerek var mı? Fragman düşüncelerinizde bir değişim yarattı mı? Aşağıya bir şeyler yazarken en anlamsız ve gereksiz olanları seçmeye çalışın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.