Biz geeklerin Andrew Garfield’a olan düşkünlüğü yeni bir şey değil. Fakat son zamanlarda, hem No Way Home’da yeniden karşımıza çıkması hem de Tick Tick Boom’daki harika performansı sayesinde kendisine olan sevdamız hiç olmadığı kadar alevlendi. Hatta sosyal medyada Andrew’in yeniden Amazing Spider-Man filmlerinde boy göstermesi için imzalar bile toplandı. Tabii sevgili Andrew’ümüz de boş durmuyor ve kendisine hayran olmamız için yeni projeler önümüze getirip duruyor. Karşınızda Andrew Garfield’ın son projesi Under the Banner of Heaven dizisinden gelen ilk fragman!

Jon Krakauer‘ın aynı isimli kurgu dışı kitabından uyarlanan Under the Banner of Heaven mini serisi, yengeleri ve yeğenlerini öldüren meşhur Ron ve Dan Lafferty’e odaklanıyor. School of Prophets isimli oldukça sapkın ve yozlaşmış bir grubun üyesi olan bu iki kardeş, işledikleri cinayetleri “Tanrı’nın” onlara gösterdiği görüler yüzünden yaptıklarını iddia ediyorlar. Andrew Garfield’ın canlandıracağı Pyre isimli dedektifimiz ise, yüzleştiği cinayetler karşısında kendisine öğretilen etik değerleri sorgulayan bir karakteri canlandıracak. Pond Life filmi ve Cold Feet dizisindeki rolleriyle hatırlayacağımız Daisy Edgar-Jones ise maktul Brenda Lafferty olarak karşımıza çıkacak.

Under the Banner of Heaven‘ın bize gösterilen ilk fragmanını ben oldukça rahatsız edici buldum ki hikâyeye bakarak bunun oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Böylesine karanlık bir konuda, ana karakterle birlikte vicdan muhasebesi yapmak, aynı durumda biz olsaydık ne karar verirdik diye düşünmek insanı hem geriyor hem de heyecanlandırıyor. Andrew Garfield deseniz zaten yine harika gözüküyor. Bu aralar ya Andrew’ün menajeri tüm dünyaya aynı anda büyü yaptı ve gözümüz ondan başkasını görmüyor ya da hep böyleydi. Ben artık gerçekliğimi kaybettim.

Siz nasıl buldunuz sevgili geekler Andrew Garfield’ın başrolünde olduğu Under the Banner of Heaven dizisini? Sizi de beni gerdiği gibi germeyi başardı mı? Bu tarz, gerçek cinayet öykülerinden esinlenilen suç dizilerini nasıl buluyorsunuz? Bunların hepsini ve daha fazlasını yorumlarda bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.