Edgar Wright Marvel filmlerinin yapımına fazlasıyla sarmış durumda. Kendisinin en yeni (ve dördüncü) Marvel filmi ise Ant-man olacak. Söylendiğine göre filmin senaryosu büyük ihtimalle Joe Cornish tarafından yazılacak ancak çok önemli bir konu olan başrol hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Yine kulaklarımıza gelen fısıltılara göre film ekibi, “bir yemek yapar gibi” hazırlayacaklarmış filmi; Yani en iyi malzemeleri toplayıp, deneyimli ellerde bu malzemeleri birleştirecek, gerekli pişirmeleri yapacak, sosları koyacak ve müthiş bir sunumla izleyiciye sunacaklarmış. Ne kadar başarılı olur bilmem, ancak şimdilik yapılan açıklamalara bakarak şunu söyleyebilirim ki film ekibi oldukça heyecanlı. Filmin çıkış tarihinin 2015’e uzamaması için de ellerinden geleni yapacaklarmış.

Şimdiden afiyet olsun.

ant-man-comiccon

 

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.