Marvel Sinematik Evreni daha yeni yeni kurulurken gelen her haber bizleri şaşırtıyordu. Iron Man’i şu oynayacakmış, Black Panther’i bu canlandıracakmış, kötü adam o olacakmış derken her yeni gelişme bizi inanılmaz heyecanlandırıyordu. Tabii, üzerinden geçen on bir yıl ve yirmi dört filmden sonra artık MCU’nun oturtmaya çalıştığı formülü çözdük ve bazı şeylere çok daha az heyecanlanır hâle geldik. Fakat bu, haberlerin değerini azaltmıyor tabii. The Falcon and The Winter Soldier ile birlikte kalkanı yeniden devralan Anthony Mackie, Captain America’nın dördüncü filmi için Marvel’la anlaşmaya vardı diyorlar.

Demek istediğimi hemen anladınız değil mi? Yani daha haberi okur okumaz aklınızda “Başka ne olacaktı?” sorusu belirdi. Tabii ki Anthony Mackie, Captain America olarak MCU içerisinde yer alacaktı. Adama, daha iyi bir Captain America motivasyonu yaratmak için altı bölümlü bir dizi çektiler. Bunun elbette ki bir amaca hizmet etmesi gerekiyordu. Sanırım bu konuda aklımızdaki tek soru işareti, yeni Captain America’mızı kendi solo filminde mi yoksa bir sonraki Avengers filminde mi göreceğimizdi. Dün gece Deadline’ın yaptığı özel haber, kafamızdaki bu soruyu da çözüme kavuşturdu ve Marvel’ın, Captain America serisinin dördüncü filmi için Anthony Mackie ile anlaştığını öne sürdü.

The Falcon and The Winter Soldier dizisinin yapımcılığını ve senaristliği üstlenen Malcolm Spellman ile Dalan Musson‘un senaryosunu yazacağı Captain America 4 filmi için henüz bir yönetmen belirlenmedi. Öte yandan dizide Anthony Mackie ile oldukça iyi bir ikili oluşturan Sebastian Stan’in de Bucky rolüne geri dönüp dönmeyeceği şimdilik belirsiz. Ama tabii bana soracak olursanız kesinlikle geri dönmeli. Zira az önce de söylediğim gibi Bucky ile Sam, harika bir ikili oluşturdular ve bu ikiliyi bozmak, akıl kârı bir iş değil.

Artık Anthony Mackie’yi de Captain America 4 filmini de göreceğimiz kesinleşiyor. Siz ne diyorsunuz sevgili geekler bu konu hakkında? Sizce Anthony Mackie, seriyi devam ettirebilecek mi? Sebastian Stan bu filmde olmalı mı? Yorumlara yazmanızı kati suretle tavsiye ediyoruz.

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.