goku_vs_superman_colored_by_swave18-d5smxnnTürlü türlü Geek ortamlarında belki gelmiş geçmiş en büyük kavgalara sebebiyet veren tartışma Dragon Ball’dan Son Goku ve DC’den Superman’in olası bir savaşında kimin yeneceği olsa gerek.

Peki sizce kim yener? Screw Attack tarafından yapılan inanılmaz detaylı araştırmaya göre, olası bir Superman vs Goku savaşında, Super Saiyan Goku, kahramanlar kahramanı Superman’i yeniyor.

Goku’nun Ki Blast, Instant Transmission, Combat Sense, Dragon Fist ve Telekinesis gibi yetenekleri, Superman’in bütün özelliklerini aşıyor. Kozmik güçlerle kapışabilen, gezegenleri patlatabilen ve galaksinin büyük bir bölümünü yok edebilen Goku, Superman’den fersah fersah daha güçlü.

Hatta bu araştırmaya göre, Goku’nun 2.Super Saiyan formunda kullanacağı herhangi bir özelliği Superman’in tüm özelliklerini katlıyor.

Raporu detaylı okumak için buradan buyrun.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Goku ve Superman kapışırsa kim alır?

 

Author

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.