Çok mu karıştı bu Assassin’s Creed olayı? Ben size açıklayayım.

Assassins-Creed-3-Liberation

Oyun serisini iyi takip edenler bilir; Assassin’s Creed: Liberation adlı oyun 2012 yılında çıkmıştı. (Zar zor yetiştirilmişti desem yalan olmaz) Bu yeni oyuna birçoğumuz hemen atlamış ancak Ubisoft’un “Dur arkadaşım Playstation Vita var mı? Yoksa anca Youtube’dan gameplay izlersin” cümlesi ile yerimize oturmuştuk. Vita sahipleri de hava atarak oyunun tadını çıkarmışlardı.

Ancak şimdi işler değişiyor. Ubisoft’dan gelen açıklamaya göre beğenilen oyun, PS3, PC ve Xbox 360 kullanıcılarını da sevindirecek. Üstelik oyun, büyük ihtimalle HD olarak çıkacak. Şimdilik PS3 için çıkış tarihi açıklanan oyunun (15 Ocak) diğer oyun konsolları ve PC’yi de fazla bekletmeyeceğini umuyorum.

 

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.