Age of Ultron fragmanı, herhalde geçtiğimiz haftayı resmen “Marvel Malı Haftası” olarak geçirmemizin ilk adımıydı. Kevin Feige’nin mahşer atlıları bizi önce oradan vurdu, ondan sonra tuttu 75. yılı için özel bir belgesel yayınlayıp Ant-Man’den ilk görüntüleri servis etti, sonunda da dayanamayıp 2019’a kadar yapacakları bütün filmleri açıkladılar. Bir hafta Marvel yedik, Marvel içtik, Marvel konuştuk Marvel tükettik hep beraber. Tam o hafta bitiyor dedik ki, bu sefer de Age of Ultron fragmanının genişletilmiş versiyonu yayınlandı.

Bu fragman üzerine söylenecek çok fazla bir şey yok. Çoğunlukla ilk fragmandan alınan görüntülere şahit oluyoruz. Sadece Ultron’u canlandıran James Spader’ın daha fazla repliği var bu sefer. Bir de aralarda, daha önce görmediğimiz sahneleri de görüyoruz. Fakat genel itibariyle, hemen hemen her şey aynı. O yüzden bu seferlik müsaadenizle bir istisna yapıp, lafı cidden kısa tutmak niyetindeyiz. Fragmanın genişletilmiş versiyonunu aşağıya koyuyoruz, biz sahneden çekiliyoruz. Buyurunuz efendim!

http://www.youtube.com/watch?v=fk24PuBUUkQ

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.