2016’da çıkacak ve şimdilik sadece yazar / yönetmeni (David Ayer) ve bir başrol oyuncusu (Margot Robbie) belli olan Suicide Squad filmiyle ilgili haberler gelmeye devam ediyor sevgili geekyaparlar. E bu anormal değil, neticede 2016’ya yetişecekse, çekimlerine birkaç ay içerisinde başlaması gereken bir filmden söz ediyoruz. Üstelik bir de işin içinde şöyle bir gerçek var, DC bu yarışta geriden gelen koşucu, ilerideki Marvel’a yetişmek için ekstra bir depar atması gerekiyor. Onlar da ölümüne basıyorlar düğmelere.

Suicide Squad için daha önce Will Smith, Tom Hardy, Jared Leto ve Margot Robbie’ye teklif gittiğini anlatmıştık, sonradan Margot Robbie’nin Harley Quinn olarak belirlendiğine dair gelen %99 duyumu paylaşmıştık. Bize soracak olursanız resmi açıklama gelmemesinin sebebi DC’nin tüm kadroyu bir anda duyurmak gibi bir planının olması. Üstelik öyle gözüküyor ki, bunun vuku bulması çok uzun sürmeyecek. Kadrodaki bir eleman için daha teklif gitmiş anladığımız kadarıyla.

JaiCourtney

Bu tip konularda çok güvenilir olan Variety’nin haberine göre DC Comics evrenindeki açık ara en iyi suikastçi olan (adam sadece bir kere ıska geçti, onda da ıskaladığı kişi Batman’di; yani aslında kendisi hiç ıska geçmedi) Deadshot filmin kadrosunda kendine yer bulacak. Yapımcıların bu rol için düşündüğü isim ise Jai Courtney. Son yıllarda ciddi bir çıkışta olan Courtney’yi Divergent ve A Good Day to Die Hard filmlerinden tanıyabilirsiniz muhtemelen. Kendisi bir süre önce de ülkemizde geçen The Water Diviner filminde Russell Crowe’un oğullarından birini canlandırmıştı.

Haber her zamanki gibi yüzde yüz değil, ama biz teklifin gittiğine inanıyoruz. Mesele Courtney’nin evet deyip dememesi. Kendisi gelecek Terminatör filmi Genisys’te Kyle Reese’i canlandıracak ve orada da en az iki üç filmlik bir kontratı olduğuna eminiz. Belki bir uzun vadeli projeye daha baş koymak istemeyebilir. Göreceğiz. O sırada yorumlarınızı alalım. Siz ne diyorsunuz?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

2 Comments

  1. Alkın Yılmaz Akter Reply

    Jai Courtney bence en çok Spartacus dizisindeki Varro karakteri ile tanındı. Ama ben A Good Day To Die Hard’ı izlemediğim için objektif bakamıyor olabilirim. Adamın çenesi Deadshot’ı oynamaya müsait. Batman’i filmlerde o kadar çeşitli aktör oynadı ki Batman “evrenindeki” karakterleri çenesiyle sınar hale geldim. Hatta koyun bu adamı Batman’i de oynasın çene o kadar müsait 😀

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.