Çok peşinen söyleyeyim, sinemada izlediğim hiçbir filmin DVD’ye çıkışını Avengers: Infinity War kadar büyük bir hevesle beklemiyorum. Çünkü birincisi, filmi tekrar izlemek istiyorum; yine o hisleri yaşayıp yaşamadığımı görmek istiyorum. İkincisi de filmi tekrar tekrar izlemek istiyorum. Yeri geldiğinde durdurmak, bazı sahneleri döndüre döndüre izlemek, easter egg aramak, Avengers 4’e dair ima bulmaya çalışmak…

Siz de eğer benim gibi düşünüyorsanız, müjdemi isterim. Avengers: Infinity War’ın dijital platformlara ve DVD/Blu-Ray olarak raflara çıkacağı tarihler belli oldu. Marvel’ın şaşırtıcı bir biçimde film henüz vizyondan çekilmeden duyurduğu bu tarihlere göre Infinity War dijital platformlara 31 Temmuz tarihinde çıkacak. DVD/Blu-Ray/4K versiyonları için ise 14 Ağustos belirlenmiş. Takvimlerimize işaretleyelim, Infinity War’ın ikinci tur muhabbetleri bu tarihlerde başlayacak.

avengers-infinity-war-et00073462-02-04-2018-09-21-43

Her filmde olduğu gibi Infinity War için de illa ki özel bir takım şirinlikler Blu-Ray kutusunda bulunuyor olacaktır, fakat henüz ne Marvel ne de Disney bu konuda bir açıklama yapmadı. Russo biraderler daha önceden yaptıkları bir röportajda Guardians‘ı içeren bir sahneyi filmin temposunu bozduğu için attıklarını, bunun da Blu-Ray’de yer alacağını söylemişlerdi. O yüzden en azından onu cepte görebilirsiniz. Bunun haricinde ise illa ki kamera arkası şirinlikleri, oyuncu röportajları ve yönetmen yorumları da olacaktır.

Ancak tabii ki, hepimizin tekrar izlemek istediği sahneler var. Sinemada insan doyamıyor her şeye bir anda. Ben kendi payıma özellikle Star-Lord’un embesilliği ile biten o harika Thanos tek siz hepiniz sahnesini yaşayarak tüketmek istiyorum tekrar. Wakanda meydan savaşında neler yanlış gitti, neden sinemada o tadı alamadım analiz etmek istiyorum. Cap’in gölgelerin içinden belirdiği sahneye tekrar kabarmak istiyorum. Ve her şeyden önce, evde ışıkları kapatıp, tek başıma The Snap™ izlemek istiyorum yine.

Mr. Stark… I don’t feel so good…

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.