Eğer Ankaralıysanız, Ankara‘da oturuyorsanız biliyorsunudur, sanatı biz kendi şehrimizde genelde kendimiz yapıyoruz. Dışarıdan pek fazla yetenek gelmiyor buraya, geliyorsa da nadiren uğruyor. Bir de Ankaralıysanız muhtemelen yine biliyorsunuz ki, Ankaralılın bir şartı da “Abi bu sene Uçan Süpürge’ye kesin gideceğim” gibi lafları her sene başında söyleyip, sonra gitmemeyi gerektiriyor. Ama eğer bu kuralı bir şey için bozacaksanız, bizce Ayşe Deniz Gökçin‘in 31. Uluslararası Ankara Müzik Festivali’nde vereceği konser için bozun.

10 Nisan günü saat 20:30’da, MEB Şura Salonu‘nda sahne alacak Ayşe Deniz Gökçin, Pink Floyd Lisztified performansını sunuyor. Konsept, Gökçin’in Pink Floyd şarkılarını, kendi tarzıyla yorumlamasından ibaret. Ama Gökçin’in öyle bir tarzı var ki, yemeyip yanında yatırıyor; insanda en yakın bayiye koşup “Bana bilet ver!” diyerek para fırlatası geliyor. İnanmıyor musunuz? İşte kendisinin canlı kayıt bir Hey You yorumu:

Haksız değiliz değil mi? Eğer bizle mutabıksanız, biletler Biletix’ten 7 Mart günü, yani önümüzdeki Cuma satışa sunuluyor. O ana kadar biraz daha tadımlık Ayşe Deniz Gökçin için resmi sitesinden paylaştığı Arjantin konseri playlistine yönlendirelim sizleri. İyi dinlemeler!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.