Her ülke İŞİD‘i ve katliamlarını bizim vatanımız gibi bağrına basmıyor belli ki!

Bilhassa Uzakdoğu ve Batı‘da, ‘küffar’ sosyal medya üzerinde hem kullanıcı tepkileri, hem moderasyon, hem seri spam saldırıları, hem report zincirleri ile tutunmasına izin verilmeyen İŞİD, “O zaman biz de kendi sosyal ağımızı kurarız, elini ayağını bağlayıp çatıdan attığımının kafirleri” diyerek işe girişmiş.

isid_social

www.5elafabook.com adresi duyurulmuş, fakat sonradan yönlendirmeler ile site ortadan kaybolmuş, Twitter hesabı da kapatılmış. Gelişmeleri takip ediyoruz. Bu arada Londra’dan iki girişimcinin duyurduğu MuslimFace ise ufak ufak yaklaşıyor…

5elafabook geri dönene kadar biz yine İŞİD’in faaliyetlerini https://twitter.com/unexpectedjlhad üzerinden izlemeye devam edeceğiz anlaşılan. Bu arada bizim tavsiyemiz, lansman partisinde şu şarkının kullanılması:

https://www.youtube.com/watch?v=gPrhJhJM0yc

 

4 Comments

  1. Aga ben bu adamlar hakkında yorum yapmaya korkuyorum yav, ulan ingiltereden kanadadan brezilyadan bile katılan var, bak hepsi de okumuş etmiş tahsilli insanlar kendi sitelerini de kurarlar cidden. ı 😀 şaka bi yana bu lavukları besleyen de bunlardan petrol alan avrupa ülkeleri – türkiye de dahiil- .

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.