The Flash filmi için yeni bir fragman daha yayınlandı; biz de Micheal Keaton tarafından canlandırılan bir Batman, dünyayı yerle bir eden bir General Zod ve ona karşı duran bir Supergirl gibi pek çok karaktere ilk kez bakma fırsatı bulduk.

Film için, CinemaCon etkinliği aracılığı ile tazelenen DC coşku selinde Warner Bros. tarafından “Yapılan en iyi süper kahraman filmlerinden birisi” şeklinde bir açıklama yapıldı. Geçmişe gidip çeşitli zaman kırılmalarına sebep verecek kahramanımız, anlaşılan Marvel paralelindeki No Way Home‘a benzer olaylar zincirinin etkisiyle James Gunn yönetimindeki yeni DC evreninin yeniden şekillendirilmesini sağlayacak.

Michael Keaton, Ben Affleck gibi önceki Batman sancağı taşıyan isimleri de göreceğimiz filmde karşılaşacağımız tanıdık yüzler sadece onlar da olmayacaklar. The Flash, Man of Steel filmine de göndermeler yapacak ve General Zod gibi karakterlere de bir dönüş yaparken, Supergirl de DCU ekranında ilk kez doğrudan bizlerle buluşuyor olacak.

Filmin 16 Haziran 2023’te çıkması planlanıyor. Biliyorsunuz, filmin başrolü Ezra Miller, artık yakın geçmişte kendi özel hayatında yarattığı sorunlarla anılıyor. Aktör bu konuda da kendi iç dünyasında yaşadığı krizler olduğundan bahsetmişti ve bu krizlerin üstesinden gelmek için tedaviye başladığını belirterek özür dilemişti. Bu durumun filme etkisi olacak mı, The Flash filmi DCU için beklenen değişimlere sağlam bir zemin hazırlayacak mı ya da geleceği belirsiz olan karakterlerimiz için bir kapanış sunacak mı, hep beraber göreceğiz.

The Flash filminde Batman rolünü oynayan Micheal Keaton
Yarasalardan kuşlara, kuşlardan burgerlere ve baştan yarasalara.
Author

Size bir hikaye anlatayım.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.