Evet haber doğru, oldukça iri bir suit giyen ve gözleri parlayan (gece görüş?) Batman görüntüsünü internette sağda solda görmüş olabilirsiniz. Aynı teaserde, Batman bir çatıda ve bir şeyler yaparak Bat-Signal`ı çalıştırıyor. Bu arada signaldeki Batman logosu, çoğu kişinin beğenmediği tombul logo onu da belirtmekte fayda var.

Batman gözleri beyaz beyaz ışıldayarak aleti çalıştırıyor ve ışığın vurduğu yerden, yani gökyüzünden başka bir figür geliyor. “Sen misin gözlerini parlatan” diyerek kendi gözlerini de kırmızı kırmızı parlatıyor.bvs

Tabi bu sırada teaseri kamerayla çeken arkadaş ve diğerleri kafayı yiyor en son birinin “oooo sh…” diye dellendiğini görüyoruz. Sorsan kimse Superman sevmez, arkadaş teaserde görününce niye bu kadar delirdiniz o zaman? Neyse ki teaser, ünlü amalgam logo ile son buluyor.

Doğal olarak ikisi de olabildiğince karizmatik görünüyor. Tabi bu bir teaser ancak ben atmosferi oldukça başarılı buldum. Ancak netten kaldırılıyor, o yüzden stabil bir link koyamıyoruz. Aşağıya bir video koyduk, fakat kaldırılırsa bulabilirseniz en kısa sürede bir yerden izlemenizi tavsiye ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=bgYtygG8yfA

 

 

Görsel : kahramanlarsinemada.com

Author

Bık bık bık bık, bık bık : Bık - bık bık bık? Bık - bık bık... Bık - BIK!!! Bık - Bık, bık, bık, bık bık...

1 Comment

  1. Bugra Cihan Reply

    Burada çılgına dönüp o sh.. diye bağıran eleman filmin yönetmeni ashuashfa bunu diğer sızan telefon çekimlerinden farkettim

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.