Comic-Con’un ikinci günü, ilkine kıyasla daha heyecanlıydı, burası kesin. Fakat bunun asıl büyük felaketten önceki öncü depremler olduğunun da farkındayız. Gece saatlerinde DC / Warner paneli gerçekleşmiş, DC’nin Justice League planının pimi çekilmiş olacak. Yani Pazar günkü özetlerimizde DC’ye de yer vereceğiz. Pazartesi sabaha karşı ise Marvel sahneyi alacak…. O yüzden şu 5 haberin kıymetini bilin. Yarın ve öbür gün bu tip haberleri düşünmeye fırsatımız bile olmayacak!

 

1. Teen Wolf Geri Dönüyor

teenwolf

MTV’nin görece başarılı, ülkemizde de yayınlanan dizisi Teen Wolf’u seviyorsanız sizlere iyi haberlerimiz var. Dördüncü sezonu şu sıralar devam etmekte olan dizi, beşinci sezonunu şimdiden garantiye aldı. Üstelik gelecek sezon Teen Wolf’a da tamamen doyacaksınız, zira genelde sezon başına 12 bölüm süren dizi, 5. sezonunda 20 bölüm sürecek.

 

2. Star Wars Rebels’a Yeni Bir Video Yayınlandı

Star Wars’ın tüm genişletilmiş evreni bir tarafa atıldıktan sonra Lucasfilm/Disney’nin yaptığı açıklama şuydu: Rebels ve Clone Wars hariç. Yeni Star Wars külliyatının başlangıç noktası olacak Rebels için yukarıdaki yeni video yayınlandı. İtiraf edelim, beklentimiz çok yüksek değildi, ama yine de video bizi biraz heyecanlandırdı. Sanıyoruz çıktığında oturup izleyeceğiz.

 

3. Hannibal’ın 3. Sezon Detayları Açıklandı

hannibal1_2553735b

Bildiklerimizi kısaca özet geçelim, zira elimizde baya bir detay var. Üçüncü sezon, ikincinin bıraktığı yerden bir sene sonrasında geçecek. Sekizinci bölümde diziye Lady Murasaki ve Francis Dolarhyde katılacak. Dr. Chilton ve Abel Gideon karakterleri de geri dönecekler. Tahmin edebilirsiniz ki Gideon fiziksel olarak değil, flashback’lerle dönecek. Clarice Sterling görmek isteyenler ise biraz üzülecek, zira anladığımız kadarıyla o karakterin hakları MGM’de ve arada sıkıntılar var. Üçüncü sezonun yemek teması? İtalyan mutfağı.

 

4. Horns’un Mis Gibi Bir Afişi Var

Horns-Comic-Con-poster-Daniel-Radcliffe-691x1024

Stephen King’in oğlu Joe Hill’in yazdığı aynı adlı romandan uyarlanan Horns için pek bir heyecanlıyız. Daha önce fragmanını paylaşmıştık. Şimdi ise elimizde mis gibi bir afiş var. Söylememiz gerek: Heyecanımız yine arttı. Sanıyoruz sabırsızlıktan öleceğiz. Film 31 Ekim 2014’te ABD’de vizyona girecek. Türkiye çıkış tarihi henüz belli değil.

 

5. The Last of Us Film Oluyor, Başrole Düşündükleri Aktrise İnanamayacaksınız

maisie-williams

Çok şaşırtıcı değil aslında, The Last of Us çıkmadan önce bile Hollywood stüdyolarının ilgisini çekiyordu. Sam Raimi ve Neil Druckmann’ın yapımcılığında çekilecek filmi haliyle Sony finanse edecek. Peki başrol, yani Ellie karakteri için kimi düşünüyorlar? Dedikodu değil, duyum değil, bizzat Druckmann ve Raimi’nin ağzından ismi veriyoruz: Maisie Williams! Bizce mükemmel olur. Druckmann aynı zamanda oyunun başrolleri Ashley Johnson ve Troy Baker’ın da filmde bir şekilde gözükeceklerini söyledi. Baker belki Joel’u dahi oynayabilir, ama tabii, rol için fazla genç olduğu gerçeği ortada… E bu sefer bilgisayarla da yaşlandırmak anlamsız olur… Bakalım ne olacak?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.