DC hanımefendilerinden gelen tatlı haberler ile şenlendiğimi söylersem yalan söylemiş olmam. Şu son birkaç yıldır, yine bir Batman reboot kapımızda olsa da artık sonunda Batman dışındaki DC üyelerine dair haberler yazabiliyor olmanın sevincini yaşıyoruz. Leslie Grace’in başrolünde oynayacağı Batgirl filmi haberini yazarken de mutluydum hatırlarsanız.

Bugün vereceğim haber de aynı Batgirl gibi, duyduğumda epeyce ilgimi çeken bir haber oldu. Zira bu haber, en sevdiğim DC karakterlerinden birisi ile alakalı. Buna rağmen bu haber aynı zamanda bir CW dizisine ait olduğu için de gülümserken sağ göz pınarımı terk eden o küçük gözyaşı tanesini de görmezden gelemiyorum doğrusu. Yani kısacası iyi haber: DC. Kötü haber: CW.  

Batwoman dizisinin üçüncü sezonunda Bridget Regan, Poison Ivy olarak yer alacakmış. Bridget Regan’ı, Agent Carter dizisinde Dottie Underwood olarak görmüş olabilirsiniz, ayrıca yakın zamanda da Paradise Lost dizisinde Frances Forsythe karakterine hayat vermiş. Kendisini hiçbir rolde izlemediğim için Poison Ivy’i ne kadar iyi oynayabileceği konusunda bir yorum yapamıyorum, bu yorumu yapmayı siz değerli okurlara bırakıyorum.

Poison Ivy ile birlikte Batwoman için açıklanan diğer oyuncular, Marquis Jet rolünü canlandıracak olan Nick Creegan ve Renee Montoya rolünde göreceğimiz Victoria Caragena oldu.

The CW dizilerini seven de çok sevmeyen de. Benim şahsen CW ile en fazla haşır neşir olmam, The Flash dizisini izleyip yarısında bırakmamla oldu. İtiraf etmeliyim ki o dizinin birinci sezonuna o kadar bayılmıştım ki gidip Star Labs tişörtü almıştım fakat sonraki sezon beni kelimelerle ifade edemeyeceğim türden bir hayal kırıklığına uğratmış, bir sonraki sezon da kafamı duvarlara vurmama sebep olmuştu. Sonrasında izlediğim tek CW dizisi Legends of Tomorrow ki onu da pek beğenmemiştim. Bu dizilerin travmasından mıdır nedir, bir daha CW dizisi izlemedim.

CW dizileri, DC hayranlarını da hayal kırıklığına uğrattığı için Poison Ivy’nin Batwoman’daki akıbeti hakkında pozitif şeyler düşünemiyorum açıkçası, umarım mahvetmezler ve umarım Bridget Regan harika bir iş çıkarır diyebiliyorum çünkü, şu yukarıda kelimelerce övmemden anlaşılmıyorsa, epey sevdiğim bir karakter kendisi.

Siz ne düşünüyorsunuz? Batwoman dizisini takip ediyor musunuz? Bridget Regan hakkında düşündükleriniz neler? Yorumlara bekleniyorsunuz!

Author

Batı Edebiyatları okur, kedi sever. Bir de buralarda yazıp çizer. @mightbeyagmur

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.