Sizler çokça soruyorsunuz, bizler de artık zamanının geldiğini düşünüyoruz. Geekyapar.com olarak yılın belirli zamanlarında açtığımız, konusu önceden belirlenen ve çoğunlukla ödüllü çağrılarımızın yanı sıra; beraberce coştuğumuz konularda içinizden gelenleri döktürdüğünüz yazılarınızı da yayımlamaya karar verdik. Ne de olsa yazının da en iyisini geekler yazar, değil mi?

Yıllardır takip edip sevdiğiniz Geekyapar.com’da yayımlanmaya uygun gördüğünüz sınırsız sayıda ve istediğiniz biçimdeki yazılarınızı, istediğiniz an bizlere gönderebilirsiniz. Yazılarınız, üzerinde gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra, üç vakte kadar konuk yazarlarımız arasında yayımlanacaktır. Tabii ki bizlerin de birkaç isteği olacak bu noktada, onları da hemen aşağıya sıraladık:

  • Göndereceğiniz yazılarda yazım kurallarına uymanızı rica ettiğimizi söylemeye gerek var mıdır? Bizce siz zaten bunu düşünmüşsünüzdür.
  • Seçtiğiniz konuyla ilgili 600 kelime söyleyecek sözünüz olması şart. En az 600 kelime yazmalısınız. En fazlasını paşa gönlünüz belirlesin!
  • Yazılarınızın tamamen size ait olması ve daha önce başka bir yerde yayımlanmamış olması gerekmektedir. Bu konuda özel hassasiyetimiz var, kontrol edeceğiz!
  • Yayımlanacak olan yazıların tasarrufunu Geekyapar.com’a verdiğinizi varsayacağız. Bu nedenle yazılarınızda sürüsüyle düzeltme yapılabilir, baştan bu konuda anlaşalım.
  • Yazılarınızda görseller kullanacaksınızdır, bu görselleri metin dosyasının içerisinde değil; ayrıca ve olabildiğince yüksek çözünürlüklü olarak e-posta ekinde ulaştırmanızı rica ediyoruz. Telifli görsellerin kullanılamayacağını da hatırlatmamız lazım.
  • Yolladığınız her yazıyı yayımlama sözü vermiyoruz, istesek de veremeyiz. Ancak şöyle bir sözümüz olsun, yolladığınız yazılarla ilgili dönüş alacaksınız!
  • Bunların haricinde bir sorunuz varsa, aynı e-posta adresinden seslenebilirsiniz.

 “Geekler, birleşin” ilkesiyle yazılarınızı, editor@geekyapar.com’a bekliyoruz. Kaleminize kuvvet; beraber yazıp, beraber okuyacağız!

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.