Best-of-Kasedi, listelerin şahıdır. Delicesine sevdiğimiz uzun serileri, hanedanlıkları ayrıştırır. Çocuklarınızın arasından favori seçmek gibidir. Ama biz yine de yapıyoruz. Oyunlar, çizgi romanlar, filmler, diziler fark etmiyor. Uzun süre sürmüş olması bizim için yetiyor. O zaman bu haftanın Best-Of-Kasedini teybe takıyoruz ve 29 Star Wars oyununu kötüden iyiye sıralıyoruz. Her Cuma buradayız.

BEST-OF-STAR-WARS

Bu seferki, takdir edersiniz ki biraz meşakkatli oldu. Kelime anlamıyla onlarca Star Wars oyunu var, bu yüzden bir kural, bir kaide belirlemek zorundaydık. Biz de her alt seriden sadece bir tane oyun almaya karar verdik. Film bazlı oyunları da alt seri olarak aldık, yani ana filmleri uyarlayan “Episode” oyunlarından sadece bir tane seçtik. Bir de son olarak, arcade oyunlarını ve eğitici oyunları komple atalım dedik. Onların şu dakikada kimseye hayrı yok zira. Kurallar net değil mi? Biliyorsunuz, uygulamak zorundaydık, yoksa altmış sayfa liste yazardık. Anlaştık değil mi? Tamam o zaman, Geekyapar’ın en kapsamlı listesine başlıyoruz.

 

 

29. Kinect Star Wars

Kinect Star Wars

 

28. Star Wars: Masters of Teras Kasi

Masters of Teras Kasi

 

27. Star Wars: Yoda Stories

Yoda Stories

 

26. Star Wars: Rebellion

Rebellion

 

 

25. Star Wars: Flight of the Falcon

Flight of the Falcon

 

24. Star Wars: Force Commander

Force Commander

 

23. Star Wars: Droids

Droids

 

22. Star Wars Chess

Chess

 

21. Star Wars: The Clone Wars – Jedi Alliance

Clone Wars Jedi Alliance

1 2 3 4 5
Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

1 Comment

  1. Ruşen Akman Reply

    (1.) Star Wars: Knights of the Old Republic (2.) Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast (3.) KOTOR II (4.) Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II (5.) Jedi Knight III: Jedi Academy (6.) StarWars The Old Republic (7.) Star Wars: The Force Unleashed

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.