Captain America: Civil War bildiğiniz gibi şu an Almanya’da çekimlerini sürdürüyor. Ve biz burada haftalardır bir set dedikodusu açlığıyla kavruluyoruz. D23’den video tasviri geldi, kesmedi; Black Panther’ın görüntüsü yayınlandı, olmadı; Mark Ruffalo Almanya’daymış dendi, yine tatmin olmadık. Biz büyük bir şey arıyorduk, bizi baya oturtup “abov” diye yerimize mıhlayacak bir şey lazımdı.

captain-america-civil-war-movie-logo-official-620x3501

İşte o şey geldi. Her zamanki  gibi, süper kahraman filmlerinden dedikodularla kendine ev yaptıran Umberto Gonzalez’e küçük kuşları tarafından yetiştirilen istihbarata göre, şu sıra Tom Holland Almanya’da çekim yapmaya devam ediyor. “E, bu mu?” diyeceksiniz. Değil. Gonzalez’in haberine göre, mühim olan şey, Holland’ın ne tür bir sahne çektiği.

Gelen habere göre, kendisi bir dövüş sahnesi çekmiş geçenlerde. Karşısında dövüştüğü kişi ise… Captain America. Bu hem daha önce duyduğumuz pek çok şeyle, hem de Civil War çizgi romanıyla örtüşüyor. Spidey’nin olaya Iron Man ile birlikte duhul olacağı söylenmişti zaten, hatta dedikodular 2017’de gelecek solo Spider-Man filminde Tony Stark’ın da rol alacağı yönündeydi. Çizgi romanda da Iron Man’in tarafında başlıyor zaten işe, o yüzden bu malumat hiç de gerçek dışıymış gibi gelmedi.

Spider-Man Captain America

Elbette bazı düşündürücü noktaları da var. Spidey komple Civil War’ı Iron Man’in tarafında mı geçirecek? Çünkü eğer Tony gerçekten de Spider-Man filminde rol alacaksa, aksi garip olabilir. Ve daha da önemli soru, bu sırada Spider-Man standart kostümünde mi, yoksa Iron Spider içerisinde mi olacak? Ve en önemli soru, biz Mayıs 2016’ya kadar nasıl bekleyeceğiz? Hadi Marvel bir fragman yahu!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.