Prime Video’da uzun bekleyişimize teselli olarak Invincible özel bölümü yayınlandı. Bölüm, Atom Eve karakterini yakından tanıma fırsatı veriyor.

Geçtiğimiz hafta düzenlenen Comic Con’da, ilk günkü heyecanla beklediğimiz Invincible’ın ikinci sezonundan bir fragman yayınlandı. Yapımcılar bu kadar uzun süredir sessiz sedasız çalıştıkları dönem boyunca video oyunu geliştirmeyi ve yeni sezona hâlâ vakit varken araya 1 saatlik bir bölüm eklemeyi ihmal etmemiş. Invincible özel bölümü Atom Eve karakterinin ve maddeyi manipüle etme güçlerinin kökenini anlatıyor. Bölümün fragmanını izlemek için şuraya tıklayabilirsiniz.

Invincible özel bölümü sunar; Atom Eve
Invincible özel bölümü sunar; Atom Eve

Muhteşem ilk sezonun ardından bu kadar bekledikten sonra spoiler verip de kimsenin seyir zevkini kaçıracak değiliz yalnız şunu söyleyebiliriz ki bu bölümle birlikte Atom Eve, çizgi romandaki hikâye arkına ve karakter kökenine dönüyor. Bir sezon boyunca tanımış olduğumuz Samantha Eve Wilkins, bu bölümle birlikte daha empati kurulabilir bir karaktere dönüşüyor. Bu bölümde ayrıca, az da olsa Omniman ve bazı diğer karakterleri tekrar görme şansımız oluyor.

Diziyi takip ediyorsanız ve siz de bir süredir izlediğiniz diğer eserlerin birbirinin aynısı olmasından sıkıldıysanız ve The Bear’ın ikinci sezonunu çoktan bitirip boşluğa düştüyseniz, Invincible özel bölümünü size ilaç gibi gelecek. Dizinin ikinci sezonuna da kasımda kavuşacağız.

Author

Sabah kuşağı çizgi filmleri müdavimi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.