Son zamanlarda dizi ve film platformu sayısının giderek artmasının ardından Netflix’in tahtı biraz da olsa sallandı. Kendi platformuna özel çıkardığı dizi ve filmlerle yerini sağlama almak isteyen Netflix, son olarak Marvel Cinematic Universe’in Ant-Man’i ve yeniden çekilmeye hazırlanan Ghostbusters filminin yıldızı Paul Rudd’un, başrolünü kendisiyle birlikte paylaşacağı Living With Yourself adındaki yeni dizisinin fragmanını yayınladı.

Fragmanda Paul Rudd’un canlandırdığı, hayatından genel olarak memnun olmayan Miles isimli bir karakteri görüyoruz. Mutsuzluğu yüzünden kendisine ve çevresindekilere zarar verdiğini düşünen Miles, bu mutsuzluktan kurtulmak için deneysel bir terapi merkezine gitmeye karar veriyor. Aldığı terapi sonrası daha mutlu bir iş ve evlilik hayatına, dolayısıyla genel olarak daha mutlu bir hayata sahip gibi gözüken Miles’ın, bu mutlu hayatı bir gün karşısına kendisinin çıkmasıyla değişiyor. Katıldığı terapinin, kendisinin en iyi yanlarını alarak gerçekleştirilen bir klonlama işlemi olduğu anlayan Miles için artık hem garip hem de komik bir macera başlamış gibi gözüküyor.

Bilmiyorum sizin de aklınıza aynı şey mi geldi ama ben fragmanı izler izlemez aklıma en sevdiğim Rick and Morty bölümlerinden biri olan Rest and Ricklaxation bölümü geldi. Paul Rudd’un oynadığı Miles’ın, tıpkı Rick ve Morty gibi bir terapiye gittikten sonra toksik yanlarından arındırılması ve daha sonra bu toksik yanların gerçek Rick ve Morty’nin peşine düşmesi, inanılmaz birbirini anımsatıyor. Tabii benim bu konuya hiçbir itirazım yok çünkü dediğim gibi Rest and Ricklaxation bölümü benim bütün Rick and Morty sezonları içerisinde en sevdiğim bölümlerden biridir. Böyle sevdiğim bir bölümün Paul Rudd’un oyunculuğu ile yeniden yorumlanmasını izlemek benim için oldukça keyifli olacak.

LIVING WITH YOURSELF

Netflix üzerinden 18 Ekim tarihinden itibaren izleyici karşısına çıkacak dizi toplamda sekiz bölümden oluşuyor. Timothy Greenberg’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Little Miss Sunshine filminin yönetmenleri Valerie Faris ve Jonathan Dayton oturuyor. Paul Rudd’un başrolleri üstleneceği dizinin oyuncu kadrosunda Aisling Bea, Desmin Borges ve Karen Pittman gibi oyuncular bulunuyor.

Ben fragmanı çok beğendiğimi söyleyerek bir de sizin fikrinizi sormak istiyorum. Nasıl buldunuz diziyi? Size de Rest and Ricklaxation bölümünü hatırlattı mı? Yorumlara yazmazsanız hatırım kalır.

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.