Bazen oyuncular prodüktörlerin işini o kadar kolaylaştırıyor ki, neden onları dinlemediklerine akıl sır erdiremiyorum. Evet bazı saçma fikirler de ortaya çıkıyor ama bu haberimizdeki öyle değil. Daha ortada böyle bir filmin varlığı bile yokken Wizard Con’da açıklama yapan Nathan Fillon’ın Booster Gold’u kendisine çok yakıştırdığı haberini şurada vermiştik. Şimdi kendisinin kankası ve her “Ben Geek’im” diyenin izlemesi gereken Firefly’daki yoldaşı Alan Tudyk’ten filmi bir anda benim için süper ilgi çekici hale getirebilecek bir açıklama geldi.

İkilimiz şu aralar indiego’dan fonlandırarak çektikleri dizileri Con Man’in promosyonlarıyla uğraşıyorlar. Geçtiğimiz günlerde NY Comic Con’da kendisine “Blue Beetle rolünü oynar mısınız?” sorusu sorulunca DC’nin bu filmle ilgili casting sıkıntılarını tek seferde çözecek bir yanıt geldi; “Nathan Booster olursa ben Blue Beetle olurum”. Kendisinin tam açıklamaları bu şekilde değil, ben orada özetledim.

42103

Kendisinin karakterlerle çok alakası olmadığı için Alan Tudyk, “Böyle bir fırsat güzel olabilir. Eğer projede Nathan projede yer alacaksa beni de sayabilirsiniz. Böcek olmak mı? Hoşuma gider tabii ki. Biz Teksas’da böcekleri severiz” şeklinde konuşmuş. Karakteri çok tanımamasını -kaç kişi biliyor ki zaten- bir kenara koyarsak, çıkış teması olarak komediyi baz alacak bir film için halihazırda komedi dinamiğini yakalamış bir ikiliden daha iyisi düşünülebilir mi?

Nathan Fillion kadar olmasa da, geek alemini iyi bilen yakından tanıyan Tudyk’in çizgi romandan farklı olacağını düşünsem de güzel bir Blue Beetle ortaya çıkarabileceğine inanıyorum. Haberlerinde kanka polis modu tutturmak istediği belirtilen film için çok güzel olacağını düşünüyorum. Hatta geçen sefer yerdiğimiz kötü arka plan ekibini bile unutturup, filme motive olmamızı sağlayabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz geekler? Bu ikiliden bir süper kahraman hem de “dinamic duo” filmi çıksa afiyetle yemez misiniz?

Author

A Man Who Walks Alone... @tutkutuzlu

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.