Kara haber tez yayılırmış… Angelina Jolie’nin bilmem kaç senelik eşi, ondan da bilmem kaç senelik yavuklusu Brad Pitt’ten boşanmak için başvuruda bulunduğu haberi tüm interneti kasıp kavuruyor şu an. Bizim de kalbimiz, sizinki gibi kırıldı elbette. Pitt ve Jolie’nin evlilikleri, çocuklarıyla çizdikleri mutluluk tablosunun ışığında baya ilham vericiydi pek çoğumuz için. Onlar “yeter artık” dediyse, biz yarın öbür gün şu çiftlerden de bir kötü haber bekliyoruz, söyleyelim…

 

1. Romeo ve Juliet

black-and-white-romeo-and-juliet-1968-7058643-2133-1628

Ayrılık Sebebi: Aile Baskısı

Ortak Basın Açıklaması: “14 Eylül 1510 tarihinde aldığımız ve Verona mahkemesine bildirdiğimiz bir kararla, kısa ama anlamlı birlikteliğimizi sonlandırmış bulunuyoruz. Bu süreçte üçüncü bir kişinin olmadığını, kararın tamamen ailesel anlaşmazlıklardan kaynaklandığını belirtmek isteriz. Verona basınından ailelerimizin bu zorlu günlerinde mahremiyet bekliyoruz. Saygılar, Montague ve Capulet aileleri.”

 

2. Chandler ve Monica

8ee80db0-872d-0133-b2c9-0e438b3b98d1

Ayrılık Sebebi: Şiddetli Densizlik

Ortak Basın Açıklaması: “Tabii ki çok üzgünüz. Ancak yetişkin insanlar bazen böyle kararlar almak zorundadırlar. Yetişkin insanlar aynı zamanda evlatlık alacakları çocuklarını doğuracak kadına ‘keh keh acaba doğum mu daha çok acıtıyor, testislere tekme mi’ de demezler. Bing ailesini temsil eden avukatın bu cümleye şerh koyduğunu da belirtmek isteriz. Kendileri yetişkin insanların aynı zamanda ev toplu gözüksün diye zerzavata ayrı bir oda ayırmadığını da bilmenizi isterler.”

 

3. Alyx ve Gordon

alyx_and_gordon_got_married_by_ufo_etc

Ayrılık Sebebi: Şiddetli Sessizlik

Alyx Basın Açıklaması: “İlk başlarda özgürlük savaşçısı ve kahraman yönüyle aşık olduğum Gordon Freeman’ın, City 17 özgürleştirildikten sonra başlattığımız evliliğimizde benimle ortak hiçbir noktaya sahip olmadığını acıyla öğrenmiş bulunmaktayım. Bu sebeple boşanma kararı aldığımı kamuoyuna üzülerek duyururum.”

Gordon Basın Açıklaması: “…”

1 2
Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.