Hayranların gücü adına!

Bakın ben buna mucize derim; çünkü Fox’un akılsız iptal kararı üzerine Brooklyn Nine Nine hayranlarının inanılmaz desteği ve meşaleli kalabalık etkisi sayesinde, NBC bizim kainat şahanesi diziye bir altıncı sezon şansı verme kararını göğüslendi! NBC hak ettiğimiz değil ama tam da ihtiyacımız olan kahraman olarak gökyüzünden bir lütuf misali iniverdi arkadaşlar! DANS, RENK!

cast

Universal TV’nin bir diğer kardeş stüdyosu olan NBC, Fox’un bu kriz yaratan iptal kararı üzerine ipleri eline alacağını açıkladı. Beşinci sezon bittikten sonra on üç bölümlük bir altıncı sezon siparişini duyuran NBC, şu anda tüm hayranların gözünde en yüksek mertebeye oturmuş vaziyette.

“Fox’a bu diziyi sattığımızdan beri, elimizden kayıp gittiği için pişmandım. Ve sanırım dizinin gerçek yuvasına dönmesinin vakti artık geldi. Mike Schur, Dan Goor ve Andy Samberg NBC’nin elinde büyüdü ve en zeki, en komik ve en iyi kadrolu komedi dizilerinden birinin uzun süre sonra bizim dizilerimiz arasında yer alacak olmasından dolayı fazlasıyla heyecanlıyız. NBC’deki herkes adına konuşuyorum şu an, Nine-Nine geliyor!”

NBC’nin sözcülerinden Robert Greenblatt’ın sözleri aynen böyle. Ağzından bal damlıyor amcam, bal!

Hulu, Netflix ya da Amazon gibi platformlardan medet umarken, NBC’nin gölgeler arasından gelip de hepimizi sevinçten nirvanaya ulaştıracak bu kararı açıklaması; inanın Brooklyn Nine Nine hayranları için anlatılamaz bir haz.

Beş sezondur tökezlemeden ilerleyen dizinin yeni bir sezonu olacağı haberi, umarız siz Brooklyn Nine Nine hayranlarını da sevindirmiştir. “Porno kasedinin ismi” esprilerinin devam edeceği; çilek yerken muz tadı veren inanılmaz sitcomumuzun yayın hayatının henüz sonlanmaya değer olmadığını bilen insanların varlığı hala umut verici!

Ay gerçekten de dans, renk!!!!

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.