Edward Norton

Edward Norton

Kariyeri Ne Alemde?: Wes Anderson hariç baya kötü gidiyordu, geçen sene Birdman ile bir toparlar gibi oldu. Yine de Fight Club günlerinde değil elbette.

Dizi Yapma İhtimali?: Bizce listenin en yükseği.

Yaparsa Nasıl Bir Şey Yapar?: Mad Men ayarında bir AMC dizisi. Norton’ın oyunculuğunu döktürüp, her sene Emmy’ye yarışabileceği türden.

 

Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Kariyeri Ne Alemde?: Bilmiyorum, biz yazıyı gece yazıyoruz, siz sabah okuyacaksınız. Siz söyleyin, ne alemde?

Dizi Yapma İhtimali?: Çok düşük. DiCaprio ya adam. Sinema markası yani. Hiç ihtiyacı yok, düşünmeyecektir de.

Yaparsa Nasıl Bir Şey Yapar?: Mildred Pierce ayarında bir HBO mini dizisi. Dört bölüm oynayıp, ödülleri toplayıp, sonra kaçacağı türden.

 

Marion Cotillard

Marion Cotillard

Kariyeri Ne Alemde?: Muazzam. Cottilard’ın La Vie En Rose sonrası bu kadar başarılı bir uluslararası kariyer sürdürmesini kimse beklemiyordu, ama işte, bugün buradayız.

Dizi Yapma İhtimali?: Düşük. Bence bu kategorik bir düşüklük değil bu arada, tamamen lojistik. Kadın ekseriyetle Fransa’da yaşıyor, kendisini Amerika’ya uzun süre bağlayacak bir işe evet demeyecektir.

Yaparsa Nasıl Bir Şey Yapar?: Fargo ayarında bir FX dizisi. Hafif Avrupai, hafif sanat filmi tadında.

 

Natalie Portman

Natalie Portman

Kariyeri Ne Alemde?: Black Swan’dan sonra, Thor filmleri hariç biraz frene bastı. Fakat geçenlerde ilk filmini yönetti. Cannes’a götürdü, fena da tepkiler almadı. Biraz işin kamera arkasına yönelecek gibi.

Dizi Yapma İhtimali?: Düşük. O yüzden düşük zaten. Portman yavaş yavaş yönetmenliğe ısınırsa, zaten tutamayız kendisini.

Yaparsa Nasıl Bir Şey Yapar?: Mozart in the Jungle ayarında bir Amazon dizisi. Bir tutam komedi, bir tutam drama, bir tutam sanat…

 

Sandra Bullock

Actress Sandra Bullock arrives at a gala screening of her film "Gravity" at the London Film Festival at a cinema in Leicester Square, central London, October 10, 2013. REUTERS/Andrew Winning  (BRITAIN - Tags: ENTERTAINMENT)

Kariyeri Ne Alemde?: Gravity’den sonra çok ön plana çıkan bir iş yapmadı. Ama yine de bu bir şeyler kötü gidiyor anlamına gelmez, Bullock hâlinden memnun muhtemelen.

Dizi Yapma İhtimali?: Orta. Yapmaz demiyorum, hakikaten Bullock bence bu konuda katı bir şekilde stil olarak ayrılmıyor. Ama net yapmasını gerektirecek bir durum da yok.

Yaparsa Nasıl Bir Şey Yapar?: Veep ayarında bir HBO dizisi. Ama böyle yani, Bullock’un komedi kaslarını bol bol çalıştıracak türden…

1 2
Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.