Bazı karakterlerin mühür sözleri vardır. Bir kere okursunuz, ve mıhlanır aklınıza. Karaktere bakış açınızı ekseriyetle o belirginleştirmeye başlar. O cümleyi okuduktan sonra daha iyi anlarsınız karakterin niyetini, derdini, çapını, çeperini… Biz bu mantıkla yola çıkıp, bunları güzel görsellerde derleyelim istedik. Hepsi el emeği, göz nurudur, hepsini de dilediğinizce sağda solda kullanabilirsiniz. Cover fotoğrafı mı yaparsınız, wallpaper mı döşersiniz, tamamen güzel gönlünüze kalmış. Yalnız sizden bir ricamız, eğer öyle bir şey yaparsanız, bir ekran görüntüsü alın, bize bir ulaştırın. Biz de sonradan onları toplayıp, içerikleştirebiliriz zira!

PS: Cover fotoğrafı olarak ayrı şükela olacak bir şey gibi geliyor bize ama, şimdi yönlendirme yapıp da şey etmeyelim.

 

1. Batman

01 Batman

Meali: Yanlışın olmasın, elimde Metropolis’tekini durdurmak için 70,000$’lık bir radyoaktif meteor parçası tutan bir adamım ben. Senin için tek ihtiyacım olan şey bir kutu kibrit için, bir kuruş 

 

2. Rorscach

02 Rorschach

Meali: Varoluş rastgele. Ona uzun süre baktıktan sonra hayal ettiğimizden öte bir deseni yok. Bizim yüklemeyi seçtiğimizden öte bir anlamı yok.

 

3. Superman

03 Superman

Meali: Silahların önüne kurşun geçirmez olduğum için mi atladığımı düşünüyorsun?

 

4. Hawkeye

04 Hawkeye

Meali: Peki bu… Bu kötü gözüküyor.

 

5. Captain Marvel

05 Captain MArvel

Meali: Yıldızlar olacağız, hep kaderimizde yazıldığı gibi.

 

6. Wonder Woman

06 Wonder Woman

Meali: Benim kementimin bir silah olmadığını söyledin. Ama biri ona bağlandığında, doğruyu konuşuyor. Ve o, yani doğru, benim silahım işte.

 

7. Spider-Gwen

07 Spider-Gwen

Meali: Bu maske benim rozetim artık. Eğer ne olduğunu ben belirlemezsem, bunun gibi canavarlar belirleyecek.

 

8. Emma Frost

08 Emma Frost

Meali: Mahşer ateşinden nasıl mı kurtuldum? Basitçe, alevleri hissetmeyi reddettim.

 

9. V

09 V

Meali: Mutluluk bir hapishanedir Evey. Mutluluk hapishanelerin en sinsidir.

 

10. Captain America

10 Captain America

Meali: Basının ne dediği önemli değildir. Politikacıların, ya da kızgın kalabalığın ne dediği önemli değildir. Bütün bir ülke yanlış bir şeyin doğru olduğuna kanaat getirmiş olsa bile önemli değildir bu. Bu ülke, diğer her şeyin üstünde, bir prensibin üzerine kuruldu. Sonuçları ne olursa olsun, inandığın şey için bir duruş sergileme gerekliliği. Kızgın kalabalık, basın, ve tüm dünya sana hareket etmeni söylediğinde, senin görevin, gerçekler denizinin yanında bir ağaç gibi kök salıp, tüm dünyaya şunu demek: Hayır, sen hareket et. 

 

11. Ms. Marvel

11 Ms. Marvel

Meali: İyi, senin olduğun bir şey değildir. Yaptığın bir şeydir.

 

12. Thor

12 THor

Meali: Ömrün mumu, anı yaşamayı es geçemeyeceğimiz kadar kısa yanar.

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.