Şimdi malumunuz Witcher var. İlk çıktığında grafikleri o kadar iyiydi ki, oynayamamıştık. Tam birincisini hakkıyla oynayalım dedik, ikincisi çıktı, bu sefer de ikinciye makineler yetmedi. Hadi ikiyi şimdi süper oynuyoruz, hop üçüncü geliyor… Ve giderek gelişen grafik teknolojisinin de desteğiyle, oyunun yapımcısı CD Projekt Red eşeğin kulağına su kaçırmış durumda.

Aşağıdaki videoda Witcher 3‘ün GDC 2015‘deki sunumunu izleyeceksiniz. Grafikler muhteşem, değil mi? Tam da videonun başında oyunun tasarım ekibinden Damien MonnierYa aslında bunlar en yüksek ayarlar da değil. En yüksek ayarları PC oyuncuları için saklıyoruz, oyunu alınca kendileri baksınlar. Yalnız tokat gibi inecek suratınıza, haberiniz olsun.” diyor.

Damien, ne diyorsun sen kardeşlik? Dolar kaç para oldu haberin var mı? Bu memleketin her köşesinde hala Vice City oynanırken bu senin bize yaptığın reva mıdır be? Grafik konusunun suyunu sizin kadar çıkartan bir Crytek‘ciler var, onlar da hikaye anlatmadığı için çok sallamıyoruz… Ama şunu bilin ki Witcher oyunlarını düşük ayarlarda oynayan her oyuncunun ahını alıyorsunuz…

the-witcher-3-expansive-world

2 Comments

  1. Berke Kadam Reply

    Yeni nesil darbeleri iniyor yavaş yavaş. Ryse geldi, The Order geldi ama grafik dışı özelliklerde, oynanışlarında sorun vardı. Witcher 3’se, dört dörtlük geliyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.