Fast & Furious serisi kadar genel kitleye hitap eden bir şey bulmak imkansız. Gerçekten. O kadar fazla parçası, o kadar fazla şeye hizmet ediyor ki aynı anda; seri gerçekten de sinema tarihinin en küresel ve kitlesel işi olabilir. Bir kere mevzubahis şey, arabalar. Her şeyin temelinde, on erkekten sekizinin paylaştığı bir tutku var. Kalan ikisi için de, çiçek gibi kadınlar koyuyorlar her filmin içine.

Bu arada, onların yanlarında getireceği kadınlar sıkılmasın diye de, bütün film etrafta zımba gibi adamlar dolanıyor. Paul Walker’lar, Jason Statham’lar, Tyrese Gibson’lar… Hepsi de karizmatik çocuklar yani. E filmlerin kendisi tüm dünyayı geziyor zaten, o yüzden herkesin bir “Aa, bizim oralar” deme ihtimali var. Bu hissiyat, aktörlerden de yaşanıyor. Siyahisi, Hispanik’i, Asyalı’sı, Avrupalı’sı, Yahudi’si… Filmler United Colors of Benetton gibi zaten.

Ci6JnRZWkAA6N5J

Ha eğer tüm bunlara rağmen, hâlâ Furious serisinin hitap etmediği dokuz kişiden biri falansanız, buyurun, orada da son kalenizi yıkmak üzereyiz. Seri, sekizinci filminin kötü karakteri olacak Charlize Theron’un ilk karakter fotoğrafını yayınladı. Ve çok samimiyetle söylüyorum, benim acayip bir şekilde filmi izleyesim geldi. Theron yine insanüstü güzel görünüyor zaten, evet. Ama tarz olarak da bir garip çekici olmuş. Dahası, Theron’un Mad Max’ten sonra yine aksiyon kaslarını açacak olması, beni baya heyecanlandırıyor.

Adı niyeyse Fast 8 olacak filmimizde Charlize Theron Cipher isimli bir karakteri canlandıracak. Ona geçen filmlerden Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Kurt Russell, Jason Statham, Elsa Pataky ve Nathalie Emmanuel katılıyorlar. Esas kadro ve Theron haricinde, filmde bir de Scott Eastwood’u görme şansımız olacak. Straight Outta Compton’ın yönetmeni F. Gary Gray tarafından yönetilecek filmin, 14 Nisan 2017’de çıkması bekleniyor. Bakalım, Theron’u görmek istiyoruz merakla biz. Siz ne diyorsunuz?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.