Geekyapar! Pub Story partileri şimdiden geek eğlence hayatının aranan etkinliği haline gelmeye başladı. Bundan önce İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz ve unutulmaz anılar biriktirdiğimiz iki Geekyapar! Pub Story partisine de öyle yoğun ilgi gösterdiniz ki bu eğlenceyi İstanbul’un farklı mekanlarına ve Türkiye’nin farklı şehirlerine taşımak işten bile değildi. Ekim ayının ikinci yarısında tam 5 Geekyapar! Pub Story partisi gerçekleşecek ve bunların dördü farklı şehirlerde vuku bulacak. Ama şimdi en yakınımızdaki partiden, LEGOLAND® Discovery Center İstanbul Geekyapar! Pub Story partisinden bahsedelim. İşte bu partiyi ıskalamamanız için 4 sebep:

Bi’ Dünya LEGO®!

maxresdefault
Çocukluğunuzda içinizdeki dahiyi konuya komşuya LEGO®’lar aracılığıyla gösterdiğinizi biliyoruz. Ama size bir sır verelim mi? LEGO®’larla yetişkinken oynamak çok daha eğlenceli. Çocukluğunuzdan bu yana büyüyen koleksiyonlarıyla aklınızdan geçen en dahice ya da en matrak şeyleri LEGO®’larla inşa edebilir, bunları LEGO® temalı Geekyapar! Pub Story oyununda kullanabilirsiniz.
Hadi, hadi biliyoruz siz daha hevesinizi alamadan büyüdüğünüz söylendi ve LEGO®’larınız kaldırıldı. Şimdi öç alma vakti!

Sınırsız OYUN!

120-e1530175384697

Muhteşem Geekyapar! Pub Story sayesinde eğlence hayatı göstermelik selfielerden kurtulup oyunlara ve samimiyete tekrar kavuştu. Bu sefer Geekyapar! Pub Story deneyimini hem geek kültürüyle hem de LEGO®’larla çeşnilendirdik ve bugüne kadarki en yaratıcı Geekyapar! Pub Story oyununu sofraya sunduk. 4 saat sürecek oyuna, muhabbete, samimiyete hayır demek için LEGO®’ya falan basmış olmalısınız.

Bolca İKRAM!

677422965_1280x720
Cuma geceleri Birlikte Güzel. Oyun öyle kuru kuruya gidecek değildi ya. LEGOLAND® Discovery Center İstanbul’daki Geekyapar! Pub Story partisine katıldığınız takdirde sınırsız arpa, şerbetçiotu, maya ve su size ikramımız! Bunları nasıl birleştireceğiniz size kalmış, o kadar LEGO® diyoruz…

Has GEEKLİK!


Bizi bize anlatmaya gerek yok. Hitler’in de dediği gibi iki geek bir araya gelirse ortam kopar. Geekyapar! ekibiyle orada olacağız, e siz de orada olursanız… Arkadaşlar yine çok eğleneceğiz!

LEGOLAND® Discovery Center İstanbul Geekyapar! Pub Story partisi 19 Ekim Cuma günü saat 19.30’da LEGOLAND® Discovery Center’da gerçekleşecek. Biletler burada, yaşanacaklar aramızda.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.