Tamam, aşağıda gül gibi GeekMuhit var, sesinizi orada dilediğinizce duyurabiliyorsunuz. YouTube tarafında YorumluYorum ve SorguluYorum kısımlarımız var. Orada da interaksiyonumuz bol. Zaten Snap’leşiyoruz, bize caps yapıp atıyorsunuz, şiir yazan var… Bir de dedik ki, artık sizden güzel, çiçek gibi yazılar almaya da başlayalım. Artık bundan sonra, 15 günde bir Yazı çağrısı yapacağız. Ve sizden gelen yazılar arasından seçtiklerimiz hem sitede yayınlanacak, hem de bizden özel bir çizgi roman kazanacak.

Şimdi, bazı anlaşmamız gereken noktalar var. Onlar da şu şekilde;

  • Yazı belirlediğimiz konu çerçevesinde herhangi bir şeyle ilgili olabilir.
  • İmla kurallarına dikkat edilmiş olması önemli bir artıdır.
  • Yazının yayınlanma garantisi yoktur.
  • Yazıyı merhaba[at]geekyapar[nokta]com adresine “YAZI ÇAĞRISI” başlığıyla göndermeniz gerekmektedir.
  • Seçilen yazılar önümüzdeki Pazartesi günü yayınlanacaktırlar.
  • Son, ve en önemli kural: İntihal yapmayın. İntihal için yazılar tek tek kontrol edilecek. 

Anlaştık mı genel hatlarıyla? O zaman ilk konu başlığımızı veriyorum:

HARRY POTTER!

Harrypotter_1

Harry Potter ile ilgili aklınıza gelen her şey makbuldür. Potter serisinin en iyi 10 karakteri nedir? Rowling iyi bir yazar mıydı? Torunlarımız da Potter okuyacak mı? Yeni Potter işleri hayır mı, şer mi? Fantastic Beasts nasıl olacak? Filmler iyi miydi? Sınır sadece hayal gücünüz!

Haydi bakalım geekler, bakın, kazanan çizgi roman alacak diyoruz, atış serbest diyoruz, tam editöryal bağımsızlık diyoruz, tüm memlekete Harry Potter ile ilgili o ufak derdinizi anlatma fırsatı diyoruz. Vurun kalemlere, maillerinizi bekliyoruz!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.