Geçtiğimiz aylarda James Gunn tarafından bir video eşliği ile açıklanan DCU Part 1: Gods and Monsters içindeki projelerden Creature Commandos için seslendirme kadrosu açıklandı.

Captain America: Civil War filminden hatırlayabileceğiniz Frank Grillo, Rick Flag Sr. rolünde iken Black Widow filminde Red Guardian olarak gördüğümüz David Harbour ise Eric Frankenstein karakterine hayat verecek. Komedi yapımlarından tanıdığımız Alan Tudyk, Dr. Phosphorus olacak ve Game of Thrones dizisinde Ellaria Sand rolüyle parlayan Indira Varma ise Bride of Frankenstein ile yapımda bulunacak.

Dizide ayrıca The Suicide Squad filminde Weasel karakterini canlandıran Sean Gunn yine aynı rolde. Henüz net tarihini bilmesek de önümüzdeki sene bizimle buluşacak olan Creature Commandos, DCU için yapılan duyuruda The Authority ile beraber en şaşırtıcı proje olmuştu benim için. Haklarında hiçbir şey bilmiyorum ve ekibin adını daha önce duyduğuma bile emin değilim. Fakat klasik bir James Gunn olayı olarak yine bir grup absürt karakteri alıp, kendince bir yoğurma işleminden sonra seveceğimiz ve izlerken eğleneceğimiz bir forma sokması çok da uzak ihtimal değil. Birden çok farklı ekibi olmuş olan Creature Commandos’un ana olayı sizin de görebildiğiniz gibi klasik korku filmi canavarlarını kadrosunda bulundurması. Kim bilir, belki de iki sefer baştan alınıp yine de devamı gelemeyen Dark Universe yerine bununla tatmin olur bu canavarların meraklıları.

Projeyi öğrendiğinizde sizin tepkiniz ne oldu? Bu ekip yerine daha önce görmek istediğiniz karakterler kimlerdi? Sizce DCU için Part 2 gelebilecek mi? Düşüncelerinizi, hiç beklenmedik şekilde buraya ulaştırın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.