Çizgi roman dünyasında dev sevilip, beyaz perdede hak ettiği kıymeti görmeyen süper kahramanların sayısı az; ama Gambit kesinlikle onlardan bir tanesi. En son X-Men Origins: Wolverine filminde Taylor Kitsch tarafından canlandırılan Gambit, ne 92 tarihli çizgi filmin, ne de çizgi romanların Gambit’ine layık bir portre çizememiş; sevenleri de merakla bir sonraki iterasyonu beklemeye başlamıştı.

Gambit

O versiyon, en sonunda geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu hatırlayacağınız üzere. Gambit’in Days of Future Past sonrası X-Men evrenine katılacağı açıklanmış, kendisini de Channing Tatum’ın oynayacağı belirtilmişti. Tatum kararının doğru bir tercih olduğunu düşünüyordum şahsen, hâlâ da fikrim o yönde. Gambit’in en kilit özelliklerinden bir tanesinin Louisiana kökeni olduğunu, Tatum’un da coğrafi olarak o bölgeden geldiğini hesaba katınca, tercih anlamlı gelmişti.

Fakat kendisinin Gambit olarak seçilmesine kötü tepki verenler de vardı, sizin de aranızda bu yönde görüş belirten olmuştu. Eğer kendinizi o gruba dahil hissediyorsanız, belki bu haber size iyi gelebilir. The Wrap’in iddiasına göre, Channing Tatum Gambit rolünden ayrılmak üzere. Henüz Fox ile olan anlaşmasını yırtıp atmış değil, fakat söylenene göre Amerikalı aktör artık 2016 tarihli filmde rol almak istemiyor.

55085c767f5b1

Bunun sebebi resmi olarak belirtilmiş değil, fakat The Wrap’in teorisine göre Tatum’un kendi filmini yönetmek istiyor olması çarka çomak sokmuş olabilir. Bu yine de ilginç, zira Tatum’un zaten Carolin ile birlikte kamera arkasına geçeceği bir süredir biliniyordu. Tatum birkaç hafta önce Comic-Con’a katılıp Gambit överken de biliniyordu. O yüzden bu durum gerçekse, arkasında başka bir sebep olsa gerek diye düşünüyor insan. Bakalım. Birkaç güne kokusu çıkacaktır durumun.

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.