Normalde Agents of SHIELD’ı öyle çok büyük bir istek ve arzuyla beklemezdim. O kendi kendine başlar, ben de yeni bölüm geldikçe keyifle izler, Yiğitcan’ın incelemesini okur, sonra da daha fazla hevesle beklediğim diğer dizilere doğru yol alırdım. Ama bu sezon içeriğini “Secret Warriors” üzerine kurduğu haberini aldığımdan beri yeni sezonun başlangıcına kadar heyecanımı nasıl dizginleyeceğimi bilemiyorum. Hiç bir şey olmasa bu zor konsepti mevcut diziye nasıl adapte edeceklerini merak ettiğim için bile sürenin çabucak geçip, yeni bölümlerin ekranıma gelmesi için sabırsızlanıyorum.

constance-zimmer

Ben heyecanla beklerken, diziden gelen yeni haberler de bu heyecanımı dizginlemeye hiç yardımcı olmuyor. Diziden gelen son oyuncu haberine göre Entourage, House of Cards gibi dizilerden hatırlayabileceğiniz Constance Zimmer yeni sezonda Agents of SHIELD kadrosuna katılacak. İşin daha güzel tarafı kendisi Coulson’ın ekibi gibi Inhumans peşinde koşan gizemli bir örgütün liderini oynuyor olması.

Marvel’ın televizyon departmanının başındaki Jeph Loeb, “Bu rolü seçerken Coulson’la kafa kafaya gidebilecek birine ihtiyacımız vardı. Constance rol için tam hayal ettiğimiz ışıltı ve zekaya sahip. Halihazırda gösterişli kadromuza kendisini kattığımız için çok heyecanlıyız” diyerek oyuncudan beklentilerimizi yükseltti. Dizi ilk başladığında çok gösterişli gelmese de şimdi belli bir düzeyin üstüne çıkmış kadromuza yerinde bir katkı olduğunu düşünüyorum.

shield-2-d3315

Bir yandan Coulson’ın yeni takımı oluşturmasını izlerken -ki en heyecanlı olduğum kısım bu-, diğer taraftan bu takımın Inhumans’la kapışmasını seyredeceğiz. Bütün bunların arasında Ward’ın yeni Hydra’sının yapacakları var zaten. E tüm bunların arasına bir de Constance Zimmer’ın yeni ekibini ekleyince işlerin oldukça karıştığı bir sezon bizi bekliyor gibi gözükmekte! Bir de Kevin Tancharoen’i bu sezon daha fazla kullanmayı akıl edebilirlerse, yeni sezon pek çok güzel aksiyon sahnesine gebe olabilir.

26 Eylül’de ABC’de başlayacak üçüncü sezonla ve yeni gizemli organizasyonla ilgili sizlerin görüşleri nelerdir ey Geekyaparlar?

Yazar

A Man Who Walks Alone... @tutkutuzlu

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.