Thor filmlerinde Jaimie Alexander’ın canlandırdığı Lady Sif‘in Agents of S.H.I.E.L.D.’a (Allah belasını versin bu noktaların) konuk oyuncu olarak katılacağını duymayan kalmadı herhalde. Ama görmek bugüne kadar nasip olmamıştı. Marvel, yanında dizinin sorumluları Jed Whedon ve Maurissa Tancharoen‘in yorumlarıyla beraber en sonunda resmi bir görüntü yayınladı.

agents of shield lady sif

Resimde Sif, Agent Coulson’ın kıymetlisi Lola’nın önünde gözüküyor. Mevzu Lady Sif’in Odin tarafından Enchantress’ın kardeşi Lorelei‘ı Midgard’da saklandığı yerden bulup çıkarmak üzere görevlendirmesiyle başlayacak. Lady Sif’in yolu da bu sırada (adettendir) Coulson’ın ekibiyle kesişecek.

Görünüşe bakılırsa Jaimie Alexander‘ın karakteri Agents of S.H.I.E.L.D. ekibini çok heyecanlandırmış. Tancharoen Alexander sete full Lady Sif kostümüyle girdiğinde “tek yapabildiklerinin gözlerini dikip bakmak” olduğunu söyledi.  Jed Whedon da diziye bir Asgardian’ı sokmanın, Marvel filmleriyle olan bağı güçlendirmek adına çok sağlam bir yol olduğu kanaatinde.

Thor_1985_358_03

Tabii mevzunun Enchantress’ın kız kardeşiyle ilgili olması, nam-ı değer Amora‘yı Thor 3’te göreceğimiz iddialarını da derinleştiriyor. Hatta kesinleştiriyor desek yeridir, kardeşi gözükecek kendisi de nal toplamayacak herhalde değil mi?

Lady Sif’li bölüm, “Yes Men“, 11 Mart’ta yayınlanacak. Ondan önce 4 Mart’ta yayınlanacak TAHITI bölümü var. Anladığımız kadarıyla o bölüm de yavaştan Captain America: The Winter Soldier‘a değdirecek. Bunu diyoruz, zira Coulson’ın bölüm fragmanında dediği şey, ikinci Cap macerasının özeti aslında: “This is S.H.I.E.L.D.. There is always secrets“.

Yazar

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.