Tam olarak neden böyle oldu hiç anlayamadığım şekilde The Titans, süper kahraman işleri arasında en niş işlerden biri olarak kaldı. Baştan aşağı tüm öğeleriyle ortalama bir süper kahraman dizisinden çok daha iyi olan dizi oldukça sağlam bir hayran kitlesine sahip olsa da bir türlü hak ettiği değeri görmüyor gibi geliyor bana. Doğrusunu söylemek gerekirse ilk sezonunu izlediğim ve beğendiğim diziyi bir sebepten ötürü takip edemedim ve ne yazık ki yarım bırakmak zorunda kaldım. Bu konuda sizlere günah çıkardıktan Titans dizisinin sezon üçünden gelen yeni fragmanı sizlere sunuyor ve konuşmaya başlıyorum.

Fragmanla ilgili hepimizin gözüne hemen hemen aynı şey çarptı değil mi? Titans, dizisine Joker geliyor ve kendi gelmesi yetmiyor bir de DC evrenindeki en karanlık hikâyelerden birini, “A Death in the Family’i” de beraberinde getiriyor. Jason Todd’un, Joker tarafından bir levye yardımı ile Robin’den, Red Hood’a dönüştürülmesini anlatan A Death in Family, Batman’in hayatındaki yaşadığı trajedilerin en büyüğü desek yanlış söylemiş olmayız sanırım. Ayrıca bu hikâyenin özelikle Titans dizisinin karanlık atmosferine çok yakıştığını da eklememiz gerekiyor.

Titans dizisinin yeni sezonu, sadece Death in the Family hikâyesi ve Red Hood’u değil ayrıca birkaç yeni karakteri de beraberinde getiriyor. Savannah Welch, çizgi romanlarda Batfamily’nin en önemli üyelerinden bir tanesi Batgirl’ü canlandıracağı Titans dizisinin üçüncü sezonunda, Jay Lycurgo‘u biricik, göz bebeğimiz Tim Drake ya da yeni Robin olarak göreceğiz. Öte yandan yeni sezonumuz bize yeni bir kötü adam da getirecek ve bu sezon Vincent Kartheiser‘ı, Jonathan Crane ya da nam-ı diğer Scarecrow olarak izleyeceğiz.

Açıkçası Titans’ın üçüncü sezonu benim inanılmaz ilgimi çekti. Hem A Death in the Family hikâyesi, hem Scarecrow’un gelmesi hem de sonunda Batgirl’ün diziye dahil edilmesi dizinin potansiyelini iki katına çıkarıyor. Belki gelecek sezonlar Killing Joke ile birlikte Batgirl’ün, Oracle’a dönüşme hikâyesini de izleriz. Tabii tüm bunlar bir yana önce Joker’imiz ile tanışmamız gerekiyor. Kim olacak acaba?

Siz nasıl buldunuz sevgili Geekler Titans dizisinin üçüncü sezon fragmanını? Diziye olan heyecanınız geri geldi mi? Yorumlara bekliyorum mutlaka.

Yazar

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.