Dr. Strange

Marvel tarzında büyüye hazır mısınız?

Marvel Studios ve Kevin Feige’den duyduklarımıza göre yeni bir Marvel süper kahraman filmi için planlar oluşturulmuş. Bu sefer kahramanımız ne bir tanrı ne de bir mutant: Bir büyücü.

Ama ne büyücü! Dr. Strange, Marvel dünyasının en güçlü, en sessiz ve sakin büyücülerindendir. Kendisi sadece bir iki dünyayı değil, yeri gelince evrenin tamamını kurtarır ancak çok alçak gönüllüdür. Kimseye anlatmaz, zaten işi de büyüyle yaptığından kimse kolay kolay çakmaz.

Şimdilik kesin bir şey olmasa da Dr. Strange, filminin yapılması konusunda Kevin Feige’nin aklını girmiş gibi; Thor: The Dark World filminden sonra Feige’in ilk projesi bu film olabilir. Kendisinin söylediğine göre özellikle paralel evrenler, farklı gerçeklikler gibi konuları Dr. Strange ile keşfetmek istiyormuş. (Önce biraz büyü eğitimi almalı bence, paralel evrenler kolay yenilir yutulur şeyler değildir, sonra bir de zaman kayması filan çıkacak, ooh oh.)

Uzun zamandır Dr. Strange filmi ile ilgili dedikodular / istekler vardı ancak kesin bir bilgi bir türlü yoktu. Gelen bu açıklama beni rahatlattı. Çok fazla umutlanmamak lazım ancak şimdilik elimizde olan bilgiler de -uzun süredir- konuyla ilgili aldığımız en gerçekçi bilgiler, üstelik oldukça olumlular.

Tatlı Harry Potter asasını bırakmasın, doktordan öğreneceği çok şey olabilir.

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.