Denis Villeneuve imzalı Dune: Part 2 için Prenses Irulan, Harkoennen prensi Feydh-Rautha ve Lady Margot gibi karakterler ile önceki filmde gördüğümüz pek çok diğer karakter için yeni görseller yayınlandı.

Vanity için özel olarak hazırlanan görsellerin tamamına şuradan ulaşabilirsiniz.

İkinci filmde galaksinin yüce hükümdarı Padişah İmparator IV. Şaddam’ın kızı Prenses İrulan karakterini Florence Pugh canlandıracak. Yönetmen Villenueve, Florence Pugh hakkında onun çok özgüvenli, doğrudan ve mert bir duruşa sahip olduğunu ve ileride bir başbakan olabileceğini de söylüyor. Sanırım galaksinin prensesi olan bir karakteri de ancak böyle bir oyuncu canlandırabilir, her şey çok hoş. İkinci filmde, ilk kitabın sonuna ulaşmamızda önemli yerleri bulunan Harkonnen prensini Austin Butler, Lady Margot’u ise Death Stranding‘den de tanıdığımız Lea Seydoux canlandıracak.

Denis Villeneuve imzalı Dune Part 2 filminden Lea Seydoux, Lady Margot rolünde
Lea Seydoux tarafından canlandırılan Lady Margot, rolüne yakışmış.

Dune: Part 2’nin Kasım 2023’te gösterime girmesi bekleniyor. Birinci bölümün finali yükselen coşkumuzu yarıda bırakmış gibi hissettirirken aslında ileride olacakları bilen bizler ikinci film için acayip heyecanlanmış durumdayız.

Author

Size bir hikaye anlatayım.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.