Yıllardır bir konuyu geek’in yongası tuttuk: Müzik! Zaman oldu, müzikle ilgili bol bol konuştuk; zaman oldu, bu sayfalarda konsept albümlerle ilgili yazılar dizdik. Zaman oldu, sizler de bizlerle gönlünüzden kopan tınıları paylaştınız, var olun! Şimdi, zamanı daha da fazla uzatmamak lazım diyerek, Geekyapar // Müzik Youtube kanalının açıldığını sizlere duyurmayı bir borç biliriz.

Geek müziklerin ve müzik geeklerinin bir numaralı adresi olacak kanalımızın ilk güzide içeriği, elbette, Can Türkdoğan, Cevdet Canver ve Ömercan Güldal’ın nefis yorumlarıyla şenlendireceği Efsane Albümler serisi olacak. Çok yakın bir gelecekte de sizden gelenleri yayınlamaya da elbette devam edeceğiz.

29 Şubat Cumartesi günü, saat 20.00’de, her yerde çalmayan, kaliteli müziklerin sayfasına hoş geldiniz diyeceğiz. Tür ayırmadan yola çıkacağımızı beyan ediyor olsak da kıymeti bilinmeyen türleri kayıracağımızı, hele kalite kokanların bekçisi olacağımızı da söylemeden geçemeyeceğiz! Bizce siz şimdiden yerinizi alın, şuradan kanala abone olmayı unutmayın!

1 Comment

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.