FromSoftware sonunda Elden Ring ek paketi Shadow of the Erdtree üzerinde çalışıldığını duyurdu. Uzun süredir oyuna içerik bazlı bir ek paketin gelmesi bekleniyordu ama geliştirici ekip Elden Ring konusunda bir süredir sessiz kalmıştı. Shadow of the Erdtree, oyuncuları yeni maceralara sürükleyecek bir içerik olacakken ne zaman çıkacağı konusunda bir açıklama yapılmadı; sadece geliştirme aşamasında olduğu söylendi. Oyuna gelen son eklenti Colosseum güncellemesiydi ve oyunculara birbirleriyle çarpışmak için daha kapsamlı bir çevre sunuyordu. Yine de Colosseum eklentisi oyunun genel içeriği olarak herhangi bir yenilik getirmemişti.

Shadow of the Erdtree için henüz detaylı bir açıklama yapılmadı, sadece isminin yazdığı, aşağıdaki görsel paylaşıldı. Tabii ki bu bile bizleri heyecanlandırmaya yetti ama yine, “Yeni ek paketi alabilmek için tatil planlarımızı mı yakalım yoksa arabayı mı satalım?” gibi çeşitli düşünceleri gözden geçirmeye de itti.

FromSoftware oyunu Elden Ring Ek Paketi Shadow of the Erdtree
Ah böbreklerim, ah o böbreklerim…

Elden Ring 25 Şubat 2022’de eski ve yeni nesil konsollar ile PC’ye çıktı. Çıktığı gibi pek çok ödülü topladıktan sonra geçen hafta da yirmi milyon gibi devasa bir satış miktarını geçmişti. FromSoftware ise geçen yılki Oyun Ödülleri’nde yeni oyunu Armored Core 6’yı duyurmuştu. Yani özellikle Elden Ring haberi yapayım demiyorum ama güzel ve kaliteli yapımlar kendilerini böyle konuşturmaya devam ediyorlar.

Author

Size bir hikaye anlatayım.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.