Bundan sadece birkaç yıl önce “Hangi fantastik evrende yaşamak isterdin?” diye sorsanız size muhtemelen Yüzüklerin Efendisi, Kral Katili Güncesi ya da Yerdeniz evrenlerinde yaşamak istediğimi söylerdim. Fakat bıyıklı bir futbol antrenörü yüzünden son yıllarda bu soruya verdiğim yanıt “Ted Lasso evreni” oluyor. Kibarlığıyla bir insanı öldürebilecek kadar dünyalar tatlısı biri olan Ted Lasso’nun maceralarını anlatan dizimizin üçüncü sezonundan gelen ilk fragman beni buna çok daha fazla ikna etti.

Sadece şu fragmanı izlemek bile nasıl büyük mutluluk veriyor bana anlatamam. En başında hepsi kendi içerisinde sorunlar yaşayan karakterlerimizin her birinin şimdi kendi yolculuklarının ana kahramanı olduklarını izlemek gözlerimin nemlenmesine yol açıyor. Rebeca, Keeley, Roy Kent, Jamie Tart, Sam Obisanya hatta artık bağımsız bir gazeteci olan The Independent’dan Trent Crimm bile kendi maceralarında bir sonraki adımı atıyorlar ve biz de hepsiyle gurur duyuyoruz.

Yeni maceralarına atılan isimlerden bir tanesi de tabii ki Nathan. Rebecca’nın eski eşi Rupert’ın satın aldığı West Ham United’ın teknik direktörlük koltuğuna oturan Nathan, biricik Ted Lasso’muza hayatı dar etmek için elinden geleni yapacak gibi gözüküyor. Fakat tabii ki Ted Lasso tüm Ted Lasso’luğuyla onu desteklemeye hatta oğluna West Ham United forması giydirip tribünde taraftarlık yapmaya devam ediyor. Biz her ne kadar geçtiğimiz sezon yaptıklarından ötürü Nathan’ı bir türlü affedemesek de Ted Lasso bir kez daha bizden daha iyi bir insan olduğunu göstererek her şeye rağmen Nathan’ı kazanmaya çalışacak gibi gözüküyor. Diyorum ya, bu adam insanı kibarlığıyla öldürür!

15 Mart‘ta Apple TV+’da yayınlanmaya başlayacak dizinin üçüncü sezonu için gün saydığımı belirtmeme gerek yok sanırım. Öte yandan dizinin üçüncü sezonunun son sezon olacağını biliyoruz fakat fragmanlarda hiçbir şekilde bunun altını çizmemeleri “Belki de son olmaz ya” diye ümit beslememe neden oluyor. Tamam sonsuza kadar devam edemez ama en az iki sezona daha ihtiyacım var benim! Siz ne düşünüyorsunuz?

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.