Shadow of the Erdtree eklentisinin bir yıl önceki duyurusundan sonra Elden Ring destanının sonraki durağı için trailer yayınlandı!

Elden Ring iki yıl önce yine bugünlerde çıkıp hayatımıza bambaşka bir tat katmıştı. Bundan bir sene önce duyurulan ek paketi Shadow of the Erdtree için de en sonunda bir trailer yayınlandı. Sadece sinematik sahneleri değil, oynanışı ve yeni yeni düşmanları da içeren bu trailerda bambaşka bir diyara gidiyor ve ana oyunda hep bahsedilen ama bizim hiçbir zaman kendisiyle birebir tanışma şerefine erişemediğimiz bir yarı tanrıyla da nihayet buluşuyoruz.

Elden Ring shadow of the Erdtree trailerından Miquella
Malenia’nın güneşliği Miquella

Elden Ring oyuncuları Malenia denen o kahrolmayasıca varlığı eminim hatırlıyorlardır, işte bu sefer onun kardeşi Miquella ile karşı karşıya geliyoruz. Zaten Mohg adlı kötü mü kötü yaratığın topraklarındayken neredeyse onunla el sıkışacak bir mesafeye gelip bundan mahrum kalmışken bu sefer daha yakın bir ilişki kurabilecekmişiz gibi duruyor. Tabii şöyle küçük bir tahminde bulunacaksak bu ilişkinin pek dostça olmayacağını düşünüyorum ve oyuncular da çoğunlukla aynı fikirde olacaktır. “Kan akacak” veya “Kanın aktığı topraklar” gibi birtakım sözler de söylendiği için az çok yine Mohg ve takipçileri bir noktada işimize karışırlarsa şaşırmayız.

Hadi gel, tanrının koluna dokun ve gölgeler diyarında buluşalım.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree 21 Haziran 2024‘te Xbox, PC, PlayStation 4 ve 5 platformlarında bizlerle buluşacak. Ruhu, çatırdamış toprakların acılarından kararmış değerli dostlarım, gazanız mübarek olsun.

Author

Size bir hikaye anlatayım.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.